Hendek Çağlayan Mahallesinden

Çağlayan Mahallesinden Muhammet, Resul, Yaşar, Nusret, Cavit ve Medet Okuyan’ın annesi, Muharrem, Metin, Ahmet, Tugay, Yasin, Enes ve Fatih Okuyan’ın babaannesi, Hacı Süleyman ve Remzi Levent’in ablası, Murat Yılmaz’ın ananesi, Hacı Dursun Ali Okuyan’ın eşi, Nazmiye Okuyan vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Çağlayan Mahallesi Caminde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Çağlayan Mahallesi Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Adres  : Erol coşkun Cad. sınır sokak no: 5

Hendek Akova Mahallesinden 

Akova Mahallesinden Merhum Ahmet Tazim ’in oğlu, merhum Şeref, Şerafettin ve Turgut Tazim ‘in kardeşi, Oğuzhan ve Batuhan Tazim ‘in amcası, Melik, Emre ve Ahmet Tazim ‘in babası, Yaşar Tazim vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Merkez Büyük Caminde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Büyükdere Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Adres  : Akova Mah. Turkuaz fabrikası arkası

Hendek Çağlayan Mahallesinden , Akova Mahallesinden vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.