Hendek Kızanlık Mahallesinden

Aslen Kızanlık Mahallesinden olup, İlçemiz Rasimpaşa Mahallesinde ikamet eden, Merhum Şevket Bayraktar’ın eşi, Yasin Bayraktar ve Asuman Özger’in annesi,Mehmet ve Hüseyin Sütlü ’nün kardeşi, Cavit Şaşmaz teyzesi, İlçemiz esnaflarından saatçi Osman Özger’in kayınvalidesi, Mehmet Ali Özger’in anneannesi,Metehan Bayraktar’ın babaannesi, Zeynep Bayraktar vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Büyük Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir. Adres: Rasimpaşa Mahallesi 6525 sok E 5 yan yol eski rot balans altı

Hendek Başpınar Mahallesinden 

İlçemiz Eşrafından Yalçın Kaya Şişmanoğlu’nun eşi, Zahit Yetkin Şişmanoğlu, Zehra Yeşim Şişmanoğlu ve Gamze Şişmanoğlu’nun annesi, İsmet Esi, Necat ve Nihat Turnalar’ın kardeşi, Yalçın Kaan Şişmanoğlu, Zehra Yeliz Şişmanoğlu ve Mehmet Yalın Şişmanoğlu’nun babaannesi, Selin Ece Aksuner ve Berk Aksuner’in Anneannesi, Fitnet Şişmanoğlu vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Yeni Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Kızanlık Mahallesinden , Başpınar Mahallesinden  vefat eden  kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.