"HENDEK BELEDİYESİ KARATE TAKIMINDAN 9 MADALYA

Hendek Belediyesi Karate Takımı, 6 Ocak 2023 tarihinde Kocaeli İlinde düzenlenen İller arası Karate Ligi'nde büyük bir başarı elde ederek toplamda 9 madalya ile turnuvayı tamamladı.

9 Madalya ile Hendek'e döndüler9 Madalya ile Hendek'e döndüler-5 (1)9 Madalya ile Hendek'e döndüler-69 Madalya ile Hendek'e döndüler-39 Madalya ile Hendek'e döndüler-2

Hendek Belediyesi Karate Takımı, 6 Ocak 2023 tarihinde Kocaeli İlinde düzenlenen İller arası Karate Ligi'nde gösterdiği üstün performansla dikkat çekti. 17 il, 73 kulüp ve 1070 sporcuyla yoğun bir rekabetin yaşandığı turnuvada, Hendek Belediyesi Karate Takımı 9 madalya ile turnuvayı zirvede tamamladı. Antrenörler, sporcularını yaptıkları açıklamada, “Yoğun katılımın olduğu turnuvada tatamiye çıkarak mücadele eden bütün sporcularımızı kutluyoruz. Katıldığımız her turnuvada Hendek’imizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Bizlere göstermiş olduğu ilgiden dolayı Hendek Belediye Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu’na çok teşekkür ediyoruz” dediler. 

9 Madalya ile Hendek'e döndüler

BABAOĞLU: TEBRİK ETTİ
Tatami üzerinde mücadele eden sporcular, kategorilerinde sergiledikleri performansla büyük alkışları hak ettiler. Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu,  sporcuların gösterdiği üstün performans ve azim için teşekkürlerini sunarak Hendek'in adını en iyi şekilde temsil etmeye devam etmelerini diledi.

9 Madalya ile Hendek'e döndüler-5 (2)

TURNUVADA ELDE EDİLEN MADALYALAR ŞU ŞEKİLDEDİR:
Altın Madalya Kazanan Sporcular
- Alya Ekizoğlu
- Elif Şimal Ekizoğlu
- Egemen Varlıca 
Gümüş Madalya Kazanan Sporcular
- Mina Göçlü
- Umut Kaan Kaynak
Bronz Madalya Kazanan Sporcular
- İlkin Erva Özel
- Kerem Caner Akbulut
- Selin Çoban
- Alp Eren Kaba"

9 Madalya ile Hendek'e döndüler

Haber : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler
 

Editör: Hendek Haber