Hendek Belediyesi E-SPOR Turnuvası Heyecanı Başlıyor

Hendek Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan E-SPOR turnuvası için heyecanlı bir buluşma gerçekleşti. 16 takım kaptanı, turnuvanın kuraları çekilmeden önce bir araya gelerek turnuva kuralları, oynanış biçimleri ve süreç hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirdi.

16 takım kaptan Hendek’te E-Spor Yapacak…

TURNUVA ÖNCESİ TOPLANTI VE KURA ÇEKİMİ YAPILDI

Turnuva kapsamında yapılan görüşmelerin ardından, takım kaptanları huzurunda gerçekleştirilen kura çekimi sonucunda ilk maçların rakipleri belirlendi. Heyecan dorukta, gençlerin rekabet dolu mücadeleleri için geri sayım başladı. Turnuva öncesinde düzenlenen son toplantının maddeleri, takım kaptanlarıyla bir araya gelinerek detaylı bir istişare sonucunda belirlendi. Belediye, gençlerin bu organizasyon aracılığıyla yeteneklerini geliştirmelerini, ekip ruhunu benimsemelerini ve sosyalleşmelerini hedefliyor. Aynı zamanda, katılım sağlayan tüm oyunculara başarılar diliyor.

BABAOĞLU: TÜM KATILIMCILARA BAŞARILAR 

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, turnuvanın gençleri bir araya getirme amacına vurgu yaparak, "E-SPOR turnuvası, gençlerimizin bir araya gelerek rekabetin yanı sıra birbirleriyle iletişim kurmalarına, sosyal becerilerini geliştirmelerine olanak tanıyacak bir platform sunuyor. Bu organizasyonla gençlerimizin yeteneklerini keşfetmelerine ve dostluklar kurmalarına katkı sağlamak istiyoruz. Tüm katılımcılara başarılar diliyor, centilmence bir yarışma geçirmelerini umuyoruz" dedi.

16 takım kaptan Hendek’te E-Spor Yapacak…

ÖDÜLLER

E-SPOR turnuvası, gençlerin dijital dünyada yeteneklerini sergileme ve birlikte vakit geçirme fırsatı bulacakları keyifli bir etkinlik olarak öne çıkıyor. Turnuva sonunda dereceye giren takımlara sırasıyla Birinci: 10.000 TL, İkinci: 7.500 TL, Üçüncü: 2.500 TL ile ödüllendirilecek. Hendek Belediyesi, gençleri sosyal etkileşim ve rekabetin bir araya geldiği bu organizasyonla buluşturmanın gururunu yaşıyor.”

Haber  : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler

Editör: Hendek Haber