SATSO Başkanı Altuğ, Meclis Başkanı Ercan, yönetim kurulu üyeleri ve meclis başkan yardımcılarını konuk eden Başkan Ekrem Yüce, “SATSO ailesiyle güzel bir birlikteliğimiz var, ortak projeler gerçekleştiriyor, geliştiriyoruz. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde olmayan, şehrimiz ortak paydasında buluşmaya ve Sakarya iş dünyasına katkılar sunmaya devam edeceğiz. Hepimiz Sakarya için varız” dedi.
 
Büyükşehir Belediyesi ve SATSO iş birliğinin Sakarya için önemli bir kazanım olduğunu ifade eden Yüce, SATSO heyetine ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek, başarılar diledi. 
Yüce, SATSO heyetini ağırladı, “Hepimiz Sakarya için varız” dedi 

İş dünyamız şehrimize değer katıyor
 
Başkan Yüce, SATSO nun yenir bir heyecan ve enerjiyle yola devam ettiğini ifade ederek, “Sakaryamız gerek tarımı gerek sanayisi gerekse bulunduğu konum itibariyle ülkemizde her alanda değer ifade eden bir şehirdir. Bizler her zaman bu değerin bilinciyle hareket ettik. Elbette bu noktada Sakarya’mızın en güzide kurumlarından birisi olan SATSO’nun varlığını da her zaman hissettik. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde olmaya, şehrimiz ortak paydasında buluşmaya ve Sakarya iş dünyasına katkılar sunmaya devam edeceğiz” dedi.
Yüce, SATSO heyetini ağırladı, “Hepimiz Sakarya için varız” dedi 

Hepimiz Sakarya için varız
 
Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Yüce, “SATSO ailesiyle güzel bir birlikteliğimiz var, ortak projeler gerçekleştiriyor, geliştiriyoruz. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki bizler şehrimize hizmet etme noktasında hiçbir zaman kendimize bir sınır koymadık. Tüm enerjimizle elimizde bulunan olanakları vatandaşımızın hizmetine sunmanın gayreti içerisindeyiz. Hepimiz Sakarya için varız. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de, her zaman diyaloglarımızı azami düzeyde tutarak şehrimizin kalkınması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu vesile ile SATSO Başkanımız Akgün Altuğ ve yönetim kurulu üyelerine, Meclis Başkanı Erdem Ercan ve meclis başkan yardımcılarına başarılar diliyorum” dedi.
 
Büyükşehir en önemli paydaşımız oldu
 
Ziyarette konuşan SATSO Başkanı Akgün Altuğ, Sakarya’ya hizmet etmek için tüm gayreti göstereceklerini ifade ederek, “Bizler SATSO olarak Sakarya’mızın menfaatleri doğrultusunda hizmet etmeye devam edeceğiz. Burada tüm paydaşlarımızla birlikte hareket ediyoruz. Elbette Büyükşehir Belediyemiz bugüne kadar bizim en önemli paydaşımız oldu. Bu vesile ile Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’ye destekleri için bir kez daha teşekkür ediyorum. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da ortak akılla yürüttüğümüz çalışmalarla Sakaryamız için en iyisine talip olmaya devam edeceğiz. Özellikle küçük sanayi sitelerinin güncellenmesi ve daha uygun, geniş alanlarda yapılanmasına yönelik desteğiniz bizler için çok önemli” diye konuştu.
 
 
SATSO Başkanı Erdem Ercan ise nazik ev sahipliği dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye teşekkür ederek, Sakarya için çalışmaktan, Sakarya’ya hizmet etmekten mutluluk duyduklarını belirtti.
 

Editör: Hendek Haber