Borsanın Resmi Bülteninde gerçekleştirilen “ Hendekte faaliyet gösteren Sakarya Ticaret Borsası üyeleriyle bir araya geldi.” bülteni şu şekildedir. 

“Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, Meclis Başkanı Bekir Uztürk ve yönetim kurulu üyeleri Hendekte faaliyet gösteren Sakarya Ticaret Borsası üyeleriyle bir araya geldi.

STB Hendek deki üyeleriyle ilk defa bir araya geldi

Başkan Genç konuşmasında borsa üyeleriyle bir araya gelmeyi kendilerine misyon edindiklerini belirterek; Şeffaf yönetim anlayışımız doğrultusunda bundan sonra sık sık bir araya gelerek üyelerimizle iletişim halinde olacağız. Üyelerimizin desteği, fikirleri, yeri geldiğinde eleştirileri bizlere daha da güç verecek, hedeflerimize varmamızda ışık olacaktır”.dedi.

STB Hendek deki üyeleriyle ilk defa bir araya geldi

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç konuşmasının devamında  “Gerek yıldan yıla artış gösteren işlem hacimleri gerekse kayıt dışı ekonomik faaliyetlerin kayıt altına alınması hususunda sağladıkları katkılar, ticaret borsalarının mevcudiyetini her geçen gün daha da önemli hale getirmektedir. Ticaret borsaları, sadece üretici ile tüccar ve sanayici arasında bir köprü görevi kurmakla kalmamakta, ekonominin kayıtlı hale gelmesini sağlayarak sağlıklı politikalar oluşturulmasına da zemin hazırlamaktadırlar. Sakarya Ticaret Borsası tarıma duyduğu sorumluluğun gereği toprağını bereketli, ekonomisini güçlü, insanını mutlu kılmayı öngören bir gelişme stratejisi kapsamında gerçekçi, uygulanabilir, tarım politikaları oluşturulmasına katkıda bulunmayı görev bilmektedir. Yaptığımız toplantılarda üyelerimizin istek ve sorunlarını dinliyoruz. Toplantılar sonucunda borsa üyelerinin öneri ve taleplerini kamuoyu oluşturma adına ilgili makamlara ileteceğiz. Üyelerimizin sesi olmaya devam edeceğiz”. İfadelerine yer verdi.

STB Hendek deki üyeleriyle ilk defa bir araya geldi

Başkan Mustafa Genç Sakarya Ticaret Borsası tarafından gündeme alınan faaliyetlerini ve planlanan projelerini ”Üye Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı” nda borsa üyelerine aktardı.”