SEDAŞ yöneticilerinin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, muhtar dernek başkanlarının talep ve önerileri masaya yatırıldı.

Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce illerinin elektrik dağıtım faaliyetlerini yürüten Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ), Sakarya Muhtar Dernek Başkanları ile teknik eğitim merkezinde bir araya gelerek, dernek başkanlarına kesintisiz enerji hizmeti kapsamında sürdürülen çalışmaları anlattı.

SEDAŞ Muhtarlar Dernek Başkanlarını dinledi

Geçtiğimiz şubat ayında meydana gelen deprem felaketinin ilk gününden itibaren yaraları sarmak üzere afet bölgesine odaklandıklarını belirten SEDAŞ yöneticileri, depremlerden etkilenen illerde kesintisiz ve güvenli elektrik arzının sürdürülebilmesi için arıza onarım faaliyetlerine ve yardım çalışmalarına devam ettiklerini açıkladı.  SEDAŞ’ın deprem bölgesinde görev alan ekiplerin çalışmalarından oluşan video gösterimi ve Sakarya Bölge Müdürlüğü’nün elektrik dağıtım faaliyetlerini yansıtan genel değerlendirme sunumu ile devam eden toplantıya, SEDAŞ Dağıtım Operasyonları Direktörü Burhan Ak, SEDAŞ Şebeke Yatırımı Grup Müdürü Gökhan Öztürk, SEDAŞ Kurumsal İletişim ve Müşteri İlişkileri Müdürü Efsun Ergin, SEDAŞ Sakarya Bölge Yöneticileri, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem ve Sakarya İlçelerinin Muhtar Dernek Başkanları katıldı. 

Sunumların ardından SEDAŞ yöneticileri muhtarların talep ve önerilerini dinleyerek karşılıklı fikir alışverişinde bulundular. Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem toplantının düzenlenmesinde emeği geçen SEDAŞ yöneticilerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Yağlı da toplantıya katıldı.