BABAOĞLU’NDAN DÜNYA ŞAMPİYONUNA ÖZEL İLGİ

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, sadece Hendek’in değil Türkiye’nin milli gururu olan Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcusu olan Ümit Genç ve U21 Dünya Karate Şampiyonu Yusuf Eren Temizel’i makamında kabul etti. 

Sadece Hendek’in değil Türkiye’nin Milli Gururu oldu

TEŞEKKÜR ETTİ 

Konya'da 12’ncisi düzenlenen Ümit Genç ve U21 Dünya Karate Şampiyonasında rakipleri tek tek yenerek Dünya Şampiyonu olan Temizel, kendisine destek veren herkese teşekkür etti. Başta Başkan Babaoğlu olmak üzere kendisinde büyük emekleri olan hocalarına ve ailesine teşekkür eden Temizel, mutluluğunu dile getirdi. 

Sadece Hendek’in değil Türkiye’nin Milli Gururu oldu

BAŞKAN BABAOĞLU’NDAN ÖVGÜ 

Devlet Bahçeli Fen Lisesi ve 10 eserin toplu açılış töreninde sahneye davet edilip ödüllendirilen Temizel ile gurur duyduklarını dile getiren Başkan Babaoğlu, “ 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı akşamı fener alayımızın olduğu anlarda bu güzel haberi aldık. Anlamlı bir günde çifte bayram yaptık. Karate ’de Dünya Şampiyonumuz var. Hendek’in Sakarya’nın Türkiye’nin gururu oldu. Karatecilerimiz zaten maşallah Avrupa çapında inanılmaz başarılar elde ediyor, iller arası turnuvada ise madalya bırakmıyor. İşte Hendek farkı diyoruz biz buna” dedi.

Sadece Hendek’in değil Türkiye’nin Milli Gururu oldu

PROGRAM HAZIRLANACAK 

Karate Takımı hocalarından Ümit Atış ile birlikte gerçekleşen ziyarette Dünya Karate Şampiyonu Yusuf Eren Temizel adına konvoy ve tören programı tertip edileceği açıklandı. Tertip komitesinin çalışmalara başladığı ve detayların programın kamuoyuna kısa sürede açıklanacağı bildirildi.

Haber : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Basın Bülteni