Bin Çeşit Yapı Market

Kadın Kolları Başkanı Kutlama Mesajı Yayınladı

Ak Parti Hendek İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Kavakçı Tosun mesaj yayınladı

Kadın Kolları Başkanı Kutlama Mesajı Yayınladı

“3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ”NÜ KUTLUYORUM

 Ak Parti Hendek İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Kavakçı Tosun “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” münasebetiyle yayımladığı mesajında günümüz Türkiye’si ile geçmiş arasında bir kıyaslama yaparak, “Devletimiz, başta barınma, bakım, sağlık hizmetleri ve nakdi yardımlar olmak üzere sosyal devlet olma anlayışının gereği olarak engelli vatandaşlarımızın her daim yanındadır” dedi.

 Ak Parti Hendek İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Kavakçı Tosun mesajında şöyle dedi: “Engelli vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek ve bu yönde sağlıklı çalışmalar yaparak kalıcı çözümler üretmek, tüm toplumun sorumluluğundadır. Engellilerimizin yaşama sevincini kaybetmeden üretken, aktif bireyler olarak toplumsal hayatta rol alması ve güçlerini kullanabilmesini sağlayacak önlem ve düzenlemelerin hayata geçirilmesi konusunda devletimiz, yeni projeler geliştirme ve uygulama çalışmaları sürdürmektedir. Başta barınma, bakım, sağlık hizmetleri ve nakdi yardımlar olmak üzere sosyal devlet olma anlayışının bir gereği olarak da engellilerimizin her daim yanında olmaktadır.
 
Bir çok alanda engelli vatandaşımız, fırsat tanındığı ve imkân verildiği takdirde engellilerin neleri yapabileceğini gurur duyulacak başarılara imza atarak göstermişlerdir. Yaşamı kolay kılmak ve Türkiye’yi hep birlikte ileri seviyelere taşımak için bundan sonra da sorumluluk bilinciyle çalışmaya devam edeceğiz.
 
Bu vesileyle 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutluyor; tüm engelli vatandaşlarımıza ve ailelerine, tüm hemşehrilerimize sağlıklı, mutlu ve engelsiz bir yaşam diliyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER