Berat Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Berat Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Kutlama Mesajı 07.04.2020, 12:18
Berat Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

BERAT GECESİ EŞSİZ BİR FIRSATTIR

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Berat Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

MESAJ YAYINLADI

Başkan Turgut Babaoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi; 11 ayın sultanı Mübarek Ramazan ayının müjdecisi, rabbimizin rahmetiyle dolu Berat Kandilimizi bir kez daha idrak etmenin huzurunu yaşıyoruz.  Bu geceyi idrak eden herkes Peygamber Efendimizin, ‘Allah’ım! Azabından affına, gazabından rızana sığınıyorum...’ sözünün özüne yönelmelidir. Bu mübarek gece kendimizi yenilememiz, sorgulamamız için eşsiz bir fırsattır.

DUALARDA BULAŞALIM

Ellerimizi semaya açtığımız bu gece vesilesiyle, koronavirüs (COVİD-19) salgınının sona ermesi ve hastaların şifa bulmasını niyaz edelim. Bu zor günlerde canla başla mücadele eden sağlık çalışanlarımızın ve tüm kamu görevlilerimizin Allah yardımcısı olsun. Rabbim milletimizi korusun. İnşallah bu badireyi atlatacağız. Bu duygularla hemşehrilerimizin ve Türk-İslam Aleminin mübarek Berat Kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim.

Yorumlar (1)
Ibrahim Bayram 10 ay önce
Allahım bu günler biter inşAllah çok şükür müslümanlara bu kandili nasip ettin ramazanıda gösterirsin Allahım senden gelene razıyız
Namaz Vakti 17 Ocak 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
0
kar yağışlı