BURSA’DA MADALYA TOPLADILAR

Hendek Belediyesi Karate Takımı, Bursa’da yapılan İller Arası Minik-Yıldızlar Karate ligini 7 altın, 2 gümüş ve 4 bronz madalya alarak tamamladı. Minik Yıldızlar başarılarıyla Hendek’i gururlandırdı.

 Karate Takımı Hendek’i gururlandırdı.

GURURLA 13 MADALYA

Hendek Belediyesi karate takımı sporcularımız parlamaya devam ediyor. Katıldıkları her turnuvadan başarı ile dönen sporcularımız başarılarına bir yenisini daha ekledi. Ekibimiz Bursa’da yapılan 16 İlden 57 kulüp ve 857 sporcunun katıldığı Bursa İller Arası Minik-Yıldız Karate ligini 7 altın, 2 gümüş ve 4 bronz madalya kazanarak turnuvayı büyük başarıyla tamamladı.

BABAOĞLU: BİR BAŞARIYA DAHA İMZA ATTIK

Katıldıkları her turnuvadan başarıyla dönen sporcuları ve teknik ekibi kutlayan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Hendek adına güzel bir başarıya daha imza atan genç sporcularımız, bir kez daha bizleri gururlandırdı. Onlar başardıkça bizler de mutlu oluyoruz. Genç yaşta elde ettikleri bu başarıların gelecekteki spor yaşamlarını da olumlu olarak şekillendireceğini düşünüyorum. Başarılarda emeği olan sporcularımız ve aileleri başta olmak üzere Hendek Belediyesi Karate Takımı Teknik Direktörü Nurkan Kayacık hocamızı, Ümit Atış ve Volkan Karagöz hocalarımızı ve diğer tüm teknik ekibi kutluyorum. Hendek Belediyesi olarak gençlerimizin sporla ilgilenmeleri ve sporu bir yaşam biçimi haline getirmeleri için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

 Karate Takımı Hendek’i gururlandırdı.

MADALYA KAZANAN SPORCULAR ŞU ŞEKİLDE

Altın Madalya;
Selim Çoban 
Ahmet Emin Uzunoğlu 
Kayra Bahadıroğlu 
Kerem Caner Akbulut 
Egemen Varlıca 
Sümeyye Akgün 
Zeynep Hayırlı 
Gümüş Madalya;
Umut Kaan Kaynak 
Ali Efe Benli 
Bronz Madalya;
Duru Gürsu 
Ayşenaz Başer 
Ecrin Sunman
Ömer Bitik