Hendek Bıçkıatik Mahallesinde

Bıçkıatik Mahallesi’nden merhum Hacı Kaptan Ahmet Uygun’un oğlu, Mahmut, Şakir, Muhammet ve İlçemiz Esnaflarından Metin Uygun’un abisi, Cemil, Celal ve Hasan Uygun’un babası Murat Arman’ın dayısı,  Süleyman Uygun vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bıçkıatik Mahallesi’nde kılınacak Cuma namazına müteakip Bıçkıatik Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.Merhuma Allah’tan Rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Lütfiyeköşk Mahallesinde

Aslen Trabzon Sürmene’den olup Lütfiyeköşk Mahallesi’nde ikamet eden,  Adem, Kemal ve Burak Kol’un babası, Hüseyin Kol vefat etmiştir.
Cenazesi bugün Lüftiyeköşk Mahallesi camiinde kılınacak Cuma namazına müteakip Trabzon’a defnedilecektir.Merhuma Allah’tan Rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesinde

Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi’nden merhum Afümha Faik’in oğlu, merhum Afümha Esat Sedef’in Kardeşi, Hendek Devlet Hastanesi personeli Adnan Durkan’ın dayısı Afümha Ercan Sedef vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip Yukarı 
Hüseyinşeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Bıçkıatik Mahallesinde ,  Lütfiyeköşk Mahallesinde , Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesinde vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.

Editör: Hendek Haber