Hendek Kargalıhanbaba Mahallesinden

Kargalıhanbaba Mahallesinden Merhum İrfan Yeltik, Merhume Keriman Yeltik’in oğlu, Ömer Yeltik’in babası, İlçemiz esnaflarından Recep Önder Yeltik’in abisi, Ereğli Demir çelikten emekli, İlker Yeltik vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Kargalıhanbaba Caminde Kılınacak Öğlen Namazına Müteakip Kargalıhanbaba Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.
 
Adres: Kargalıhanbababa mahallesi Sakarya cad Uzuncaorman yolu no:1

Hendek Pınarlı Mahallesinden

Aslen Pınarlı Mahallesinden olup Başpınar Mahallesinde İkamet eden, Merhum Nihat Sarıca’nın oğlu Merhum Şaban Sarıca’nın yeğeni, Merhum İbrahim Sarıca’nın kardeşi, Kamil ve Ali Sarıcanın abisi, Murat Sarıca’nın amcasının oğlu, Merhum Kazım Güler’in damadı, Hasan, Yılmaz ve Recep Güler’in 
Eniştesi,  Hasan Ören ve Levent Hayırlı’nın bacanağı, Cesur, Resul ve Ahmet Can Sarıca’nın amcası, Cemil Sarıca vefat etmiştir Cenazesi Bugün Saat 12.00 ‘de Başpınar Mahallesindeki hanesinden alınarak Büyük camide kılınacak Öğle namazına müteakip Pınarlı Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir..

Başpınar Mahallesi Zeki Cömert Parkı karşısı Şok Market ara sokak 

Hendek Köprübaşı Mahallesinden 

Köprübaşı Mahallesinden Merhum Mehmet Kara’nın oğlu, Rıza, Ahmet ve Merhum Recep Kara’nın abisi, Selim, Şener, Mehmet, Fatih, Emrah Kara’nın amcası, Ali ve Özcan Kara’nın babası. Kemal Kara vefat etmiştir. Cenazesi bugün Mahmutbey Mahallesi 1075 sokaktaki Hanesinden alınarak Yeni Caminde kılınacak öğle Namazına Müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Hendek Kargalıhanbaba Mahallesinde ,  Pınarlı Mahallesinde, Köprübaşı Mahallesinde vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.