Hendek Kargalı Yeniköy Mahallesinde 

Kargalı Yeniköy Mahallesi’nden Merhum Hüsnü Kebap’ın eşi, Resul İnan’ın kayınvalidesi Behçet, Semih, Nezih ve Melih Babakaya’nın ablası, Semiha Kebap vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kargalı Yeniköy Mahallesinde kılınacak İkindi namazına müteakip Kargalı Yeniköy Aile Kabristanlığına defnedilecektir.Merhumeye Allah’tan Rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Dereboğazı Mahallesinde

Aslen Hendekli olup İstanbul’da ikamet eden merhum Hüseyin Yalçın Dişli’nin torunu, Zeki Güngör, Erol Dişli ve Uğur Dişli’n,in  yeğenleri, Mustafa ve Adnan Güngör’ün dayısının torunu, Mustafa Yalçın Özlüoğlu vefat etmiştir.Cenazesi bugün Dereboğazı Mahallesindeki hanesinden alınarak merkez Yeni camide kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Dereboğazı Mahallesinde , Hendek Dereboğazı Mahallesinde vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.

Editör: Hendek Haber