Hendek Dededüzü köyünden

Aslen Dededüzü köyünden olup Rasimpaşa mahallesinde ikamet eden, Merhum Mustafa Çakır’ın oğlu Abdullah ve Ahmet Çakır’ın kardeşi, Mevlüt Çakır’ın abisi, Ahmet ve Muhammet Çakır’ın babası,Bayram Çakır vefat etmiştir Cenazesi Bugün Rasimpaşa Mahallesi Eseler Küba camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Dededüzü köyü Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Akova Mahallesinde

Aslen Erzurum’lu olup Akova Mahallesi’nde ikamet eden, Merhum Mustafa Gezmiş’in oğlu, Nazım, Orhan ve İrfan Gezmiş’in abisi, Güven Gezmiş’in babası, Mesut Serdaroğlu, Muhammet Çalışkan ve Muhammet Kıraç’ın kayınpederi, Remzi Gezmiş vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Akova Mahallesi Şehitlik camisinde kılınacak Öğle namazına müteakip Büyükdere Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Bayraktepe Mahallesinde

Bayraktepe Mahallesi’nden merhum Ali Dedecan’ın eşi, Yaşar Kesmetaş’ın ablası, İbrahim ve Murat Dedecan’ın annesi, Sülbiye Dedecan vefat etmiştir. Cenazesi bugün büyük camide kılınacak ikindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Aktefek Mahallesinde

Aktefek Mahallesi’nden merhum eski muhtar Süleyman Çalık’ın oğlu, Ali ve Alirıza Çalık’ın babası Mehmet Çalık vefat etmiştir.Cenazesi bugün Aktefek Mahallesi’nde kılınacak öğle namazına müteakip Aktefek Mahallesi Aile 
Kabristanlığına Defnedilecektir.

Hendek , Akova Mahallesinde , Bayraktepe Mahallesinde , Aktefek Mahallesinde , Dededüzü köyünde ,  vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.

Editör: Hendek Haber