HENDEK’E BİR YENİ ARAÇ DAHA 

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının hibesi neticesinde 2022 model Isuzu Marka bir çöp kamyonunu belediyenin araç filosuna kazandırdıklarını söyledi. 

HİZMETLER ARTACAK 

Vatandaşa yönelik hizmet kapasitesini günün şartlarına göre revize ederek yenileyen, güçlendiren ve arttıran Hendek Belediyesi diğer yandan araç parkını da genişletiyor. 2019’dan bu yana hepsi yeni olan 1’i mini 2 ekskavatör ve 2 çöp kamyonunu Hendek halkının hizmetine sunan Hendek Belediyesi ilçeyi kazandırdığı yeni çöp kamyonu ile hizmet kalitesini artırmayı hedefliyor. 

Hendek’te Bir Hibe Çöp Kamyonu Daha…

SON MODEL ARAÇLAR 
Aracın teslim alınarak Hendek’e getirilmesinin ardından konuyla ilgili bilgilendirme yapan Başkan Babaoğlu, “ 7 metreküp hidrolik sıkıştırmalı son model Isuzu NPR çöp kamyonunu araç filomuza dahil ettik. Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermek adına başlattığımız çalışmalara her geçen yenisini ekliyor, haklı gurur ve sevinç yaşıyoruz ”dedi.

ŞEHİRCİLİK ÇALIŞMALARI

Başkan Babaoğlu, “Her alanda güçlü ve planlı bir şekilde büyüyen Hendek geleceğe güvenle bakıyor. Hendek Ehline Emanet diyerek çıktığımız bu yolda çok şükür şehirciliğin gerekliliklerini bir bir hayata geçirip örnek olmaya devam ediyoruz. Alt ve üst yapısıyla güçlenen sosyal ve kültürel alanda farkını ortaya koyan Hendek vatandaş memnuniyetini alan çalışmalarıyla da ön plana çıkıyor” ifadelerine yer verdi. 

KURUM VE BÜLBÜL’E ÖZEL TEŞEKKÜR 

Birde teşekkür mesajı yayınlayan Başkan Babaoğlu, “Sayın Bakanımız Murat Kurum ve MHP Grup Başkan Vekilimiz Sayın Muhammed Levent Bülbül başta olmak üzere emeği geçenlere Hendek halkı adına şükranlarımı sunuyorum. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Haber. : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Bülteni
 

Editör: Hendek Haber