HENDEK BELEDİYEARAÇ FİLOSUNA 3 YENİ ARAÇ DAHA KATTI 

Hendek Belediyesi, vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek için araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda araç filosuna 3 yeni araç daha eklendi.

SON MODEL 3 ARAÇ DAHA

2019 yılından itibaren araç filosuna 1 ekskavatör, 1 mini ekskavatör, 3 çöp kamyonu, 1 dal budama makinesi ve çift kabin 2 Kamyonet dahil eden Hendek Belediyesi hizmet kapasitesi ve gücünü arttıran adımlar atmaya devam ediyor. Bu kapsamda araç filosuna, 2023 model Ford transit marka panelvan, 2023 model Ford Truck marka damperli kamyon ve 2023 model Fiat doblo markalı kamyonet satın alınarak vatandaşların hizmetine sunuldu. Hendek Belediyesi bu araçları da filoya dahil ederek araç filosunu daha da güçlendirmiş oldu.

Hendek’e Üç Yeni Araç

BAŞKAN BABAOĞLU: HENDEK’İMİZE HAYIRLI OLSUN

Hendek Belediyesi önünde araçları inceleyip ekiplerden bilgiler alan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “ Hendek İmizin hizmet kalitesini artırmak için filomuza yeni araçlarımızı dahil ettik. Her geçen gün gerek altyapısıyla gerek üst yapısıyla güçlenen ve güçlenmeye devam eden şehrimize daha iyi hizmet verebilmek adına filomuza 3 yeni araç daha ekledik. 2019 yılından bu yana hizmetlerimizi daha etkin ve verimli bir şekilde yürütmek amacıyla imkanlarımız dahilinde iş makineleri, kamyonet ve benzeri sınıfta bugün tanıtımını yaptığımız 3 araçla birlikte toplamda 11 aracı filomuza kazandırdık. Araçlarımızın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Hendek'in ve hemşehrilerimiz her şeyin en iyisini hak ediyor. Rabbim hayırlı kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin. Hayırlı olsun” dedi.’

Haber : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler