HENDEK’TE KİLİTLİ PARKE VE SICAK ASFALT GÖRMEYEN MAHALLE KALMAYACAK

Vatandaşların daha güvenli ve konforlu yollarda seyahat edebilmeleri amacıyla alt ve üstyapı çalışmalarına hız kesmeden devam eden Hendek Belediyesi, Dereköy Mahallesi’ni sıcak asfalt ile buluşturdu. Çalışmaları MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ile yerinde inceleyen Başkan Babaoğlu, “ Bir yandan sıcak asfalt, diğer yandan kilitli parke çalışmalarıyla yolu yapılmayan mahallemiz kalmayacak” dedi.

Hendek Dereköy Mahallesine sıcak asfalt serim çalışması gerçekleştirildi

HİZMETLER DEVAM EDİYOR

Hendek Belediyesi, vatandaşların ulaşımlarını daha rahat ve modern bir şekilde sağlayabilmeleri için ilçe genelinde alt ve üst yapı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Hendek Belediyesi ekipleri Yenimahalle ve Nuriye Mahallelerinin ardından sıcak asfalt çalışmaları kapsamında bu kez Dereköy mahallesini sıcak asfalt ile buluşturdu. Hendek Belediyesinden yapılan açıklamada, “Şehrimizin dört bir tarafında asfalt dökümü, bakım, onarım ve yenileme çalışmaları aralıksız devam ediyor. Tüm mahallelerimize ekiplerimizin programları doğrultusunda hizmet seferberliği devam edecek” denildi.

Hendek Dereköy Mahallesine sıcak asfalt serim çalışması gerçekleştirildi

İLÇE BAŞKANI NAMLI: UZAK YAKIN DEMEDEN HİZMETLER DEVAM

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, “Başkanımız sağ olsun İlçemizin tüm yollarının konforlu olması adına gayretli çalışmalarına devam ediyor. 3 senenin sonunda ilçe genelinde uzak yakın demeden çok ciddi bir asfalt çalışması gerçekleştirildi. Hendek’te Cumhur İttifakının gücü hissediliyor” dedi.

BAŞKAN BABAOĞLU: SORUNLARI TEKER TEKER ÇÖZÜYORUZ

Çalışmaları MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ile birlikte yerinde inceleyip ekiplerden bilgiler alan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Hemşehrilerimizin gidecekleri yerlere rahat ve güvenli bir şekilde ulaşmasını önemsiyor ve bu doğrultuda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Büyükşehir yasası ile mahalleye dönüştürülen köylerde asfalt çalışmalarımız sürüyor. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce sağolsun grup yollarında yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyemiz bir yandan bizler bir yandan Hendek halkına hizmet etmek için seferber olmuş durumdayız. Ekiplerimizle bugün Dereköy mahallemizi sıcak asfalt ile buluşturuyor, modern bir Hendek için kırsalda da var gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Diğer bir yandan Hendek’te girilmedik sokak bırakmadan Hendek’e hizmet adına bakım ve onarım çalışmalarımız da devam ediyor. İlçenin farklı noktalarında ekiplerimiz asfaltlama, yeni yol açımı ve yapımı, kilitli parke taşı tamiri ve yol çalışmaları gerçekleştiriyorlar. Hendek’te yolu yapılmayan mahalle ve sokak kalmayacak. Vatandaşlarımız müsterih olsunlar sırasıyla tüm mahallelerimizdeki sorunları bir bir çözeceğiz” diye konuştu.”

Haber : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Basın Bülteni