Hendek  Bıçkıatik Mahallesinden

Bıçkıatik Mahallesinden Merhum İsmail Zengin’in oğlu, Merhum Ömer ve Merhum Hasan Zengin’in abisi, Merhum Davut, Necdet ve Nevzat Zengin’in babası, Merhum Necdet Yılmazcan ve Burhan Sütlü ’nün kayınpederi, Merhum Kemal Zengin’in     amcası, Fatih Yılmazcan, Hasan Sütlü,  Yasin ve Hakan Zengin’in dedesi, Hacı Ahmet Zengin vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bıçkıatik Mahallesi Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip Bıçkıatik Mahallesi Aile kabristanlığına defin edilecektir.

Servetiye Mahallesinden

Servetiye Mahallesinden Merhum Ömer Hane’nin oğlu, Alaattin ve Merhum Adnan Hane’nin yeğeni, Melih ve Fatih Taşkın’ın dayısı, Birol Hane vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Servetiye Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Servetiye Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.
Adres: Servetiye Mahallesi

Hendek Bayraktepe Mahallesinden

Bayraktepe Mahallesinden Merhum Fehmi Özdemir’in oğlu, Merhum Mustafa Cemil ve Fikri Özdemir’in kardeşi, Hüseyin Karaoğlan’ın amcası, Ceyhun ve Cengiz Özdemir’in babası, Celil Özdemir vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Büyük Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir. Bayraktepe mah E 5 Yan Yol , Rot balans altı