Hendek Bıçkıatik Mahallesinden

Bıçkıatik Mahallesinden Merhum Ahmet Coşan’ın Eşi, eski Bıçkıatik muhtarı Yaşar Coşan’ın Annesi, Mehmet Coşan’ın Babaannesi, Ali Özkoyuncu, Mehmet Kesim, Merhum Mustafa Cömert, Merhum Yüksel Sekmen’in Kayınvalidesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bıçkıatik Mahallesi Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Bıçkıatik Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Yeşilvadi Mahallesinden

Yeşilvadi Mahallesinden Merhum Hacı Şevki Altmış’ın Gelini, Sezgin, Zekai, Serdar ve Muhsin Altmış’ın Annesi, Ali Kurt ve Rıfat Akan’ın Kayınvalidesi, Hüseyin Altmış’ın Eşi, Nigar Altmış vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yeşilvadi Mahallesi Tütündere Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Tütündere Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

İstanbul’da ikamet 

İstanbul’da ikamet eden merhum Ferit Yılmazın oğlu, merhum Ahmet Çil’in Damat’ı, Kenan, Kani ve Sinem Yılmaz’ın kardeşi, Muzaffer Tüfekçi’nin yeğeni, Fevzi Çizer ’in bacanağı, merhum Mesut Atabek ve Mehmet Çağrıcı’nın teyzesin oğlu, Hatice Yılmaz’ın eşi, Ömür ve Özge Yılmazın babası, Kamil Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün İstanbul Kadıköy Galip Paşa Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip hendek aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Bıçkıatik Mahallesinden , Yeşilvadi Mahallesinden vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.