Hendek Aksu Mahallesinden

Aksu Mahallesinden olup İzmit’te ikamet eden merhum Hasan Kuyu’nun kızı, Nurettin, Osman ve Mustafa Kuyu’nun kız kardeşi, Emine Kuyu vefat etmiştir.Cenazesi bugün İzmit merkezde Fevziye Caminde kılınacak Cuma Namazına müteakip İzmit Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Sarıdede Mahallesi

Sarıdede Mahallesinden merhum Fehmi ve Halime Kırval’ın kızı, Tansel ve Gürsel Demirpençe’nin annesi, Nurten Demirpençe vefat etmiştir.Cenazesi bugün yeni caminde kılınacak ikindi namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesinden

Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesinden merhum Sami Bülbül’ün eşi, Şükrü Bülbül’ün annesi, Zeki Bülbül’ün yengesi, Şaduman Bülbül vefat etmiştir.Cenazesi bugün yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi caminde kılınacak Cuma namazına müteakip yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Aksu Mahallesinden , Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesinden vefat eden  kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.