Hendek Kırktepe Mahallesinden

Aslen Kırktepe Mahallesinden olup Bayraktepe Mahallesinde ikamet eden Ayhan Sayın’ın eşi, merhum Nuri Yıldız’ın kızı, Fazlı, Hamza, İsmail ve İbrahim Yıldız’ın kardeşi İsa ve Musa Şimşek’in teyzesi, İlçemiz esnaflarından Adnan ve Aydın Sayın’ın annesi Fatma Sayın vefat etmiştir. Cenazesi bugün büyük caminde kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allahtan Rahmet Acılı Ailesi ve Yakınlarına Başsağlığı Dileriz.

Hendek Kırktepe Mahallesinden vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.

Hendek Sümbüllü Mahallesinden

Aslen Sümbüllü Mahallesinden olup Başpınar Mahallesinde İkamet eden Merhum Haşim Sefa’nın Eşi, Mithat Sefa’nın Annesi Güler Işıkveren vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Başpınar Mahallesindeki hanesinden saat 14.30’da alınarak Sümbüllü Mahallesi Camiinde kılınacak İkindi Namazına müteakip Sümbüllü Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Adres: Başpınar Mahallesi Remzi Efendi Caddesi No/16 Atabek Binası