Hendek Hamitli Mahallesinden
 
Merhum Cavit Aytaç’ın eşi, Mücahit Aytaç’ın annesi, Fikret Eltutan ve Esen Yiğit’in kayınvalidesi Müyesser Aytaç vefat etmiştir. Cenazesi bugün Hamitli Mahallesi Caminde kılınacak ikindi Namazına müteakip Hamitli Mahallesi  Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Dikmen Mahallesinden

Dikmen Mahallesinden merhum Mustafa ve Havva Pektemek’in oğlu, merhum Muhammet, Zennişah, Halil, Bahattin ve Rıfkı Pektemek’in abisi, Rabiye,  Melek ve Cevdet Pektemek’in babası, Osman Pektemek vefat etmiştir.Cenazesi bugün Dikmen Mahallesi Caminde kılınacak Cuma Namazına müteakip Dikmen Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.
Cevdet Pektemek Dikmen Mahallesi

Kızanlık Mahallesinden
 
Aslen Kızanlık Mahallesinden olup Başpınar Mahallesinde ikamet eden merhum Terzi Kayyum Sarı’nın eşi, İkramiye köyünden merhum Latif, Mehmet ve İsmail Kapanlar’ın ablası, Selim Yaz, Münir Fidancı ve Mehmet Özmetin’in kayınvalidesi, Merhum Cavit, Ekrem ve Cihan Sarı’nın yengesi, Fatih ve Muammer Sarı’nın Annesi Ayşe Sarı, vefat emiştir.Cenazesi bugün Büyük Camide kılınacak Cuma Namazına müteakip ilçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir.
Adres: Başpınar Mahallesi Remzi Efendi Caddesinden ,lk ışıklardan sola dönüşte 2. ara

Çakallık Mahallesinden

Çakallık Mahallesinden Akozba Erhan Çubuk’un abisi, merhum Akozba Cengiz Çubuk’un kardeşi,  Açüyba Yıldıray Gezer’in dayısı, Ufuk Çubuk’un babası, Akozba Cihan Çubuk vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çakallık Mahallesi Camiinde kılınacak Cuma Namazına müteakip Çakallık Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir. Çakallık Mahallesi Cami yanı.

Hendek Kızanlık Mahallesinden , Çakallık Mahallesinden Dikmen Mahallesinden  vefat eden  kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.