Hendek Dereboğazı mahallesinden 

Merhum Sinan Yalçınkaya’nın abisi, yukarı HüseyinŞeyh Mahallesi Eski Muhtarı Orhan Aydınlık’ın eniştesi, Mahmut Gültekin ve Mustafa Alptekin Yalçınkaya’nın babası, İbrahim, Hasan, Serkan ve Selçuk Şık’ın dayısı, İlker Yalçınkaya’nın amcası, Mehmet Mete Yalçınkaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün Dereboğazı mahallesindeki hanesinden alınıp Yeni Camiinde kılınacak İkindi Namazına müteakip ilçemiz yeni Aile kabristanlığına defnedilecektir. Dereboğazı mahallesi doğan caddesi 1045 sokak

Hendek Puna Martinler Mahallesinden

Puna Martinler Mahallesinden Ahmet Maltepe’nin eşi, Aykut, Aydın ve Akın Maltepe’nin annesi, Ünzile Maltepe vefat etmiştir.
Cenazesi bugün Puna Martinler Mahallesi Kır Camiinde kılınacak öğle Namazına müteakip Puna Martinler Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Güldibi Mahallesinden

Güldibi Mahallesinden merhum Hatip Hoca’nın kızı, Mehmet, Yusuf, Ömer ve merhum Davut Karakuş Hocanın ablası, Ömer ve Yılmaz Bekleyen ’in yengesi, Celal Cesur, Ahmet Fatih Çelik ve Ahmet Sevim’in kayınvalidesi, merhum Fikri Güler’in eşi, Sebahat Güler vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güldibi Mahallesi Camiinde kılınacak öğle Namazına müteakip Güldibi Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek den 

Merhum Avni Uzun’un eşi, Hasan Tuna’nın kayınvalidesi, Tuğcenk ve Rasim Tuna’nın ananesi Neziha Uzun vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeni Camiinde kılınacak ikindi Namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Puna Martinler Mahallesinden,  Güldibi Mahallesinden vefat eden  kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.