Hendek Dikmen Mahallesinden , Soğuksu Mahallesinden de vefat eden kişinin ailelerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgili, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşabilirsiniz.

Hendek Dikmen Mahallesinden

Dikmen Mahallesinden Sami Açıkdilli’nin Eşi, Ahmet, Mustafa, Ali, Hasan ve Mehmet Akif Ersoy Camii Eski İmamı İdris Açıkdilli’nin annesi, Hasan, Osman, Ahmet ve Abdullah Ör’ün ablası Sülbiye Açıkdilli vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Dikmen Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Dikmen Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Hendek Rasimpaşa da icazet töreni gerçekleştirildi… Hendek Rasimpaşa da icazet töreni gerçekleştirildi…

Hendek Soğuksu Mahallesinden 

Merhum Laloğlu Kazım Uyar ve Merhume Fatma Uyar’ın Kızı, Merhum Mehmet Ali Arutan ve Merhume Gülfe Arutan’ın Gelini, Merhum Mithat Arutan’ın Eşi, Fisun, Aytek Yerguz’un, Aysun, İsmail Temizel ve Semin, Metin Arutan’nın Anneleri Emine Arutan Vefat Etmiştir. Cenazesi bugün Soğuksu Mahallesi camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Soğuksu aile kabristanlığına defnedilecektir. Adres: Soğuksu mahallesi