Hendek Çayırbaşı Mahallesinden

Çayırbaşı Mahallesinden merhum Hüseyin ve Ayşe Belli’nin kızı, merhum Nurettin Belli, Resmiye Yılkın, Münevver Ergin’in kardeşi, merhum Rıdvan Belli’nin eşi, Yadigâr Şeker, Necati, İsmet ve Sarıdede Kuran kursu hocalarından İrfan Belli’nin annesi, Hendek ilçe esnaflarından Yavuz Şekerin kayınvalidesi, Mükerrem Belli vefat etmiştir. Cenazesi bugün Mahmutbey Mahallesindeki hanesinden alınarak ilçemiz yeni camide kılınacak Öğle namazına müteakip çayırbaşı aile kabristanlığına defnedilecektir. Mahmutbey Mahallesi sağlık ocağı yanı

Hendek İkramiye Mahallesinden

İkramiye Mahallesinden merhum berber Şevket Dursunoğlu’nun eşi, Ali, Faruk ve Ahmet Dursunoğlu’nun annesi, Fehmi Dolgu’nun ablası, Fevziye Dursunoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün İkramiye Mahallesi caminde kılınacak Öğle namazına müteakip İkramiye Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Çayırbaşı Mahallesinden ,  İkramiye Mahallesinden Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.