Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Sonbahar Doğa Yürüyüşü’ programı kapsamında 100 doğa tutkunu yeşilin ve tabiatın huzurunu Dikmen rotasındaki yürüyüşle yaşadı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, doğa tutkunlarının şehrin farklı noktalarında buluşturmaya devam ediyor. Doğa yürüyüşü konusunda uzman bir kadrosu olan Büyükşehir Belediyesi ‘Sonbahar Doğa Yürüyüşleri’ programına devam ediyor. Doğa tutkunlarının son rotası ise Dikmen Yaylası oldu. 

‘Sonbahar Doğa Yürüyüşü’ Hendek Dikmen de devam etti.

Ormanlar arasında ve yayla köylerinde yapılan yürüyüş keyifli anlara sahne oldu. Kilometrelerce yürüyen doğa tutkunları, günün ortasında egzersiz ve spor hareketleri yaptı. Farklı güzergâhlarda yeşilin her tonunun tecrübe eden ve tabiatın huzurunu yaşayan vatandaşlar, kaliteli ev sahipliği için Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. 

‘Sonbahar Doğa Yürüyüşü’ Hendek Dikmen de devam etti.

Büyükşehir’den yapılan açıklamada, “Doğayı bizimle keşfetmek, tabiatı tanımak isteyenleri bekliyoruz. Uzman kadromuzda doğanın içinde sağlık için güvenli bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Sakarya’nın 16 ilçesinde, cennet gibi rotaları keşfediyor ve şehrimizin potansiyelini daha iyi anlıyoruz. Katılmak isteyenler web adresinden her pazartesi günü başvuru  yapabilirler” denildi. 

‘Sonbahar Doğa Yürüyüşü’ Hendek Dikmen de devam etti.

Doğa yürüyüşü sonbahar programı:

Sonbahar programının devamı:
- 20 Kasım: Kıranyurt Yaylası
- 27 Kasım: Karagöl Yaylası / Acelle Yaylası
- 04 Aralık: Melekşe Oruç / Akçay Barajı