'03 Ekim 2022 Pazartesi günü sabah 09.oo - 17.oo arasında yapılacak olan Sakarya Ticaret ve Sanayi odası seçimleri yapılacak.

Değerli meslektaşlarımın teveccühleriyle müteahhitlik komitesinde 4,5 yıl boyunca görev aldım.

Gerekli eğitim, seminer, bilgilendirmeleri elimden geldiğince meslektaşlarımıza aktarmaya çalıştım. Müteahhitlerimiz ve vatandaşlarımız yararına bir çok karar alınmasına katkı sahibi olduk.

Sakarya Ticaret ve Sanayi odası 34. Meslek Komitesi için destek istedilerSakarya Ticaret ve Sanayi odası 34. Meslek Komitesi için destek istediler

Bir çok komisyonda yer aldım.bilgi ve tecrübelerimi arttırarak Sayın Akgün Altuğ başkanlığında meslektaşlarımız adına sayısız çalışmaya katıldık.
Bu mevcut görevimi yeni dönemde Asil üye olarak Komite başkan yardımcılığı ve 2.dönem meclis üyesi olarak Sakarya Ticaret ve Sanayi odasında taçlandırmak istiyorum.

Bir çok değerli meslektaşlarımın destekleri beni onore etmiştir.Hendekli meslektaşlarımızın şehrimizin en büyük Sivil toplum kuruluşu olan Sakarya Ticaret ve sanayi odası seçimlerinde bir hendekli olarak şahsıma destek vermeleri en büyük temennimdir. 

Sakarya Ticaret ve Sanayi odası 34. Meslek Komitesi için destek istediler

Bu sorumluluk ve bilinçle daha çok çalışacağımı belirterek yarın yapılacak olan seçimlere değerli üye meslektaşlarımızın katılımlarını rica eder saygılarımı sunarım.

Not; Yarın yapılacak olan Satso seçimlerinde 
Oy kullanacak olan ve yetki belgesini almamış olan  şirket sahibi üyelerimizin yetki belgesi alması için kaşe ve kimlikleriyle gelmeleri gerekmektedir.'