İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı,  ilçemizdeki  farklı okul ve branşlarda görev yapan öğretmenlerimizle  bir araya geldi.     

Hendek Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen buluşmada İl Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık SAVAŞÇI, İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak  bugüne kadar yapmış oldukları çalışmaları anlattı. Eğitime yapılan devasa yatırımlardan bahseden İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık SAVAŞÇI, "Binalara anlam katan öğretmenlerdir. Öğretmenlerimiz dokunduğu her yeri, her şeyi güzelleştirir." dedi. 

İl Milli Eğitim Müdürü  Hendek deki öğretmenleri dinledi...

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık SAVAŞÇI, programa katılan öğretmenlerle tek tek sohbet edip, öğretmenlerle tanıştıktan sonra onların isteklerini dinledi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık SAVAŞÇI öğretmenlere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürü  Hendek deki öğretmenleri dinledi...

Sakarya İl Müdürlüğünce  yürütülen #SporSakarya, #SanatSakarya, #BilimSakarya, #KitapSakarya, #KendineAyna, #NEHİR, #ÖnceOkulÖncesi gibi projeler ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Müdürümüz Ebubekir Sıddık SAVAŞÇI , öğretmenlerimizin projelere gösterdikleri ilgi ve gayretin farkında olduklarını ifade etti. 
 
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık SAVAŞÇI, #ÖğretmeninEmeğiSohbetinDemi buluşmasına katılımlarından dolayı öğretmenlerimize teşekkür etti.