Hendek Belediyesine bağlı ekipler tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında ilçe genelindeki okul bahçelerinde kilitli parke taşı döşeme, çevre düzenleme ve temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor. 

Hendek’te Yeni Eğitim Öğretim Yılı Öncesi okul bahçelerinde çalışmalar sürüyor…

İLÇE GENELİNDE

Hendek Belediyesi ekipleri tarafından ilçe genelindeki okulların bahçelerinde ve çevresinde kilitli parke taşı döşeme, çevre düzenleme ve temizlik çalışmaları yürütülüyor. Çalışmalar kapsamında Kız Meslek Lisesinde kilitli parke çalışmaları ve çevre düzenleme çalışmaları yapılırken, Nilüfer Hatun Anaokulu ve Yeni Yüzyıl İlköğretim Okulu bahçesi ve çevresinde ot biçme ve temizlik çalışmaları gerçekleştirildi. 

Hendek’te Yeni Eğitim Öğretim Yılı Öncesi okul bahçelerinde çalışmalar sürüyor…

BAŞKAN BABAOĞLU:  EĞİTİME BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ

Eğitime destek olmayı belediye olarak görev bildiklerini ifade eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, "Hendek Belediyesi olarak her alanda olduğu gibi eğitime de büyük önem veriyoruz. Okul aile birliklerimizle ve okul müdürlerimizle yeni eğitim öğretim hayatı öncesi hep birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İmkanlarımız çerçevesinde ilçe genelindeki tüm okullarımıza her zaman destek olmaya çalışıyoruz. Eğitimde başarının desteklenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Amacımız öğrencilerimize daha güzel ortamlarda eğitim verilmesini sağlamaktır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha temiz, sağlıklı ve konforlu bir şekilde öğretim görmelerini sağlamak için elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz, göstermeye de devam edeceğiz. Çalışmalarımız ihtiyaçlar doğrultusunda ilçe genelindeki okullarımızda devam edecek" diye konuştu.

Haber: Hendek Belediyesi Basın Bülteni