Hendek Bayraktepe Mahallesinde

Bayraktepe Mahallesinden Süleyman Sağlam’ın kızı, Hilmi Mete’nin torunu, İlçemiz esnaflarından Faruk Mete, İrfan Mete, Kerim, Abdürrahim ve Enver Sağlam’ın yeğeni, Furkan ve Duhan Sağlam’ın Kız kardeşi, Elif Sağlam vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Saat 12.00 ‘de Bayraktepe Mahallesindeki hanesinden alınarak Büyük Camide Kılınacak Cuma namazına müteakip İlçemiz Yeni Aile kabristanlığına defnedilecektir. 

Adres : Bayraktepe Mahallesi 7077 sokak Eski bayrak tepe yolu üzeri 

Hendek Sarıdede Mahallesinde

Sarıdede Mahallesinden Merhum Mahmut Ateş’in kızı, Merhum Muhittin ve Mevlut Ateş’in kız Kardeşi, Sabahattin Hayrettin, Meksut, Selahattin ve Saadettin Ateş’in amcasının kızı, Lütfiye Şen'in Annesi, Rahmi, Ercan, Özcan, Erdal ve Ergün Ateş’in halası Fikrîye Yavuz vefat etmiştir. Cenazesi Bugün İlçemiz Yeni Camide kılınacak Cuma namazına müteakip Adapazarı Dernek kırı Aile kabristanlığına defnedilecektir,
 
Adres. : Sarıdede Mahallesi 3002 sok Yeni yapılan Sarıdede Camisinin 100 mt ilerisi

Bayraktepe Mahallesinde ,  Sarıdede Mahallesinde vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.

Editör: Hendek Haber