İlçemiz hendek İkbaliye Mahallesinden olan ve Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu nun dayısı Cemalettin Temiz vefat etti. 

Hendek’te Temiz ve Babaoğlu Ailelerinin acı günü

CEMALETTİN TEMİZ DUALARLA SON YOLCULUĞA UĞURLANDI

Hendek’te Temiz ve Babaoğlu Ailelerinin acı günü

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun vefat eden dayısı Cemalettin Temiz dualarla toprağa verildi.

Adapazarı’nda vefat eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun dayısı Cemalettin Temiz için Hendek İkbaliye Mahallesi Merkez Camii’nde öğlen namazına müteakiben cenaze namazı töreni düzenlendi. Cenaze namazına hayatını kaybeden Temiz'in sevenleri ve yakınları ile Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun yanı sıra Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, Hendek Cumhuriyet Başsavcısı Ayhan Yenilmez, Hendek İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Süleyman Sercan Candan, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, Hendek İlçe Müftüsü Murteza Gür, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Kılınan cenaze namazından sonra hayatını kaybeden Cemalettin Temiz, İkbaliye Mahallesi Aile kabristanlığında dualarla toprağa verildi. Başkan Babaoğlu ve ailesi ile Temiz aileleri taziyeleri kabul etti.

Hendek’te Temiz ve Babaoğlu Ailelerinin acı günü

Haber  : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi