"İŞYERLERİNİN KİRALAMA İHALESİ YAPILDI 

Hendek Belediyesi tarafından 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun geçerli maddelerine istinaden (Açık Teklif) 6 ayrı işyerinin kiralama ihalesi gerçekleştirildi. 

Hendek’te Belediye Uhdesindeki İşyerleri İhaleyle Yeniden Kiraya Verildi.

İHALE KANUNA GÖRE

2886 sayılı Devlet İhale Kanunun geçerli maddeleri hükümleri çerçevesinde Hendek Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Nikah/Toplantı salonunda daha ilan edilen işyerlerinin kiralama ihaleleri gerçekleştirildi.  Kurtköy Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesinde 3 işyeri (Yeşilyurt İş Merkezleri) , Yukarı Hüseyinşeyh, Kemaliye (Saat Kafe) ve Yenimahalle’de (Mezbahane) bulunan birer adet işyeri 3 yıllığına, Çamlıca Yeşiller ve Yukarı Çarığıkuru mahallesinde bulunan iki adet işyeri ise 10 yıllığına kiraya verilmesi için ihale kararı alınmış, ilan edilmişti. 

HAYIRLI OLSUN 

ihalenin Komisyon Başkanlığını Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu yaptı.  Başkan Babaoğlu Nun Başkanlık ettiği ihaleye komisyon üyeleri ile teklif veren vatandaşlar katıldı.Çamlıca Yeşiller ve Yukarı Çarığıkuru mahallesinde bulunan iki adet işyeri için katılımcı çıkmadı. Başkan Babaoğlu kiralama ihalesinin hayırlı olmasını diledi. 

Hendek’te Belediye Uhdesindeki İşyerleri İhaleyle Yeniden Kiraya Verildi.

YAPILAN İHALE SONRASI TEKLİF VEREN İSİMLER;

  1. Kurtköy Mahallesi M.Fevzi Çakmak Cad. No:1/C (Ada/Parsel: 113/3) bulunan ve 830 lira ile kiraya verilen işyeri için 1 istekli katıldı. İhale 2.tur artırmada 850 lira ile Kanaat Fındık Gıda Tic.Ltd.Şti’ye kaldı.
  2. Kurtköy Mahallesi No:46/B (Ada/Parsel: 113/3) bulunan ve 1445 lira ile kiraya verilen işyeri için 1 istekli katıldı. İhale 2.tur artırmada bin 500 lira ile Kanaat Fındık Gıda Tic.Ltd.Şti Ye kaldı.
  3. Kurtköy Mahallesi No:46/A (Ada/Parsel: 113/3) bulunan ve 3210 lira ile kiraya verilen işyeri için 1 istekli katıldı. İhale 1.tur artırmada 3 bin 250 lira ile Kanaat Fındık Gıda Tic.Ltd.Şti Ye kaldı.
  4. Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi (Ada/Parsel: 144) bulunan ve 5100 lira ile kiraya verilen işyeri için 1 istekli katıldı. İhale 2.tur artırmada 5 bin 250 lira ile Fahrettin Yiğit’e kaldı.
  5. Kemaliye Mahallesi(Saat Cafe) bulunan ve 5 bin lira ile kiraya verilen işyeri için 1 istekli katıldı. İhale 2.tur artırmada 5 bin 600 lira ile Ertuğrul Topaç’a kaldı.
  6. Yenimahalle (Mezbahane) (Ada/Parsel: 1238/3/3) bulunan ve 2500+KDV ile kiraya verilen işyeri için 1 istekli katıldı. İhale 2.tur artırmada 3 Bin lira (KDV dahil) ile Hendek Et Entegre Hayv. Gıda. San. Ve Tic. Ltd. Şti Ye kaldı."

Haber : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Bülteni