Her yıl geleneksel hale gelmesi için 8 Mart Dünya Kadınlar gününde Belediye tarafından Muammer Sencer Caddesine “3. Kadın Dayanışması”  adı altında bir takım kermes etkinlik , pazar kurulduğuyla ilgili duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda şu bilgilere yer verildi. 

HENDEK BELEDİYESİNDEN 3.KADIN DAYANIŞMA ETKİNLİĞİ

Hendek Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, aile ekonomilerine katkı sağlamak isteyen ev kadınları için, “3. Kadın Dayanışması” etkinliği düzenliyor. 8 Mart Çarşamba günü Muammer Sencer Caddesinde yapılacak olan etkinliğe tüm Hendek halkı davet edildi.

BELEDİYE ÖNÜNDE

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Hendek Belediyesi farkındalık yaratan etkinliğe imza atmaya devam ediyor. Bu yıl 3’uncüsü düzenlenecek etkinlik kapsamında ev hanımları, el emeği gözü nuru ürünlerin yanı sıra farklı ürünlerin de satışını yaparak ev ekonomisine katkı sağlamayı hedefliyor. Etkinlik kapsamında kadınlar kendi imkanları ile belirlenen düzen ve kurallar içerisinde tezgah açarak gün boyu el emeği göz nuru ürünlerinin satışını yapabilecekler.

DAVET 

Hendek Belediyesinden Kadın Dayanışması adı verilen etkinlikle ilgili yapılan açıklamada, “  Aile ekonomisine katkı sağlamak isteyen ev  hanımlarına yönelik bu yıl 3'üncüsü düzenlenecek olan Kadın Dayanışması etkinliğine destek vermek isteyen tüm vatandaşlarımızı 8 Mart Çarşamba günü saat 10.00 ile 18.00 arası Muammer Sencer Caddesi (Hendek Belediye önü) bekliyoruz” denildi.

Stant açmak isteyen vatandaşların Hendek Belediyesi Beyaz Masayı (444 54 03) numaralı telefonu arayarak bilgi alabileceği açıklandı.”

Haber : Hendek Belediyesi BAsın ve Halkla İlişkiler Birimi

Editör: Hendek Haber