Tüm kadınların kadınlar gününü kutlayarak çiçek takdim etti

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla çeşitli ziyaretlerde bulunan Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu tüm Kadınların Dünya kadınlar gününü kutlayarak Çiçek takdim etti.

Hendek Siyaset 08.03.2019, 15:07 08.03.2019, 15:27
Tüm kadınların kadınlar gününü kutlayarak çiçek takdim etti

Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu 8 Mart Dünya Kadınlar gününde Hendek Halk Eğitim Merkezi, Ziya Gökalp İlkokul, Ortaokulu, Abdurrahman Gürses İmam Hatip Ortaokulu, Nuriye ilkokulu ve Kafeleri ziyaret ederek kadınlara çiçek takdim etti ve tüm kadınların 8 Mart Dünya kadınlar gününü kutladı.


Babaoğlu ziyaretlerinde Kadınların gününü kutlayarak çiçek takdim etti, Kadınlara ve Eğitime yönelik yapacağı projeleri de anlattı.


8 Mart Dünya Kadınlar Günü, bilindiği üzere kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu bir yaşam sürme özlemlerini ve isteklerini dile getirdiklerini belirten Babaoğlu “Dünya kadınlar günü Birlik, beraberlik ve dayanışma günü olarak tüm dünyada coşkuyla kutlanmaktadır.


İstiklal mücadelesi döneminden bu yana Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamımızın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın fedakarlıkları göz ardı edilemez.


Doğumdan ölüme, yaşamımızın her anında varlıklarını hissettiğimiz, varlıkları ile onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda her türlü desteklerini esirgemeyen, bizleri eğiten, bizlere öğreten kısacası bizleri biz olması yolunda her türlü destek ve şefkati karşılık gözetmeksizin veren fedakar, cefakar, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’ in ‘ Cennet annelerin ayakları altındadır’ hadis-i şerifi ile cennetin müjdecisi övgüsüne mazhar olan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü en içten dileklerimle kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (1)
Kevser Çalışkan 3 yıl önce
Hendek BBP Partisi Belediye Başkan Adayı SnTurgut Turgut Babaoğlu na başarılar diliyoruz hendek için kim hayırlıysa hangi adayımız hayırlıysa rabbim onu getirsin başımıza
14
az bulutlu