Sofu Başarılı Sporcuları tebrik etti

Cumhur ittifakı AK Parti Hendek  Belediye Başkan Adayı Ali Kemal SOFU Muay Thai Türkiye 3.sü Beyza Ece TOKAT ile Karete Türkiye 1.si Büşra TOSUN ve Türkiye 3.sü Ömer Faruk ATEŞ’E tebrik ziyareti gerçekleştirdi.

Hendek Siyaset 26.02.2019, 13:23 26.02.2019, 13:36
Sofu Başarılı Sporcuları tebrik etti

Muay Thai Federasyonu tarafından Antalya’nın Kemer ilçesinde düzenlenen Çocuklar, Gençler, Büyükler Bay ve Bayanlar Türkiye Şampiyonası'nda, minikler ve yıldızlar kategorilerinde tamamlanan müsabakalar sonucunda Sakarya adına yarışan Hendek’li Beyza Ece Tokat girdiği kategoriden Türkiye 3.sü oldu. 


Sofu’dan Beyza’ya Kulübünde Tebrik


Hendek Muay Thai Türkiye 3.sü olan Beyza Ece TOKAT’I kulübünde ziyaret eden Sofu, “ilçemize dereceye girerek dönen kızımız, başarısıyla bizleri gururlandırmıştır.  Elde etiği derecen dolayı kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim .“ dedi.  ”Amacımız alanında erk gençliğimizin kaynaklarını, imkanlarını arttırmak spora ve sporcuya gereken desteği sağlamaktır. Bundan sonraki süreçte de sporun ve sporcularımızın destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.  02-03-2019 cumartesi günü Hendek’te düzenlenecek Kok Muay Thai Organizasyonunda dövüşecek olan sporcular Özgenur Avcıl ve Onur Arslanoğlu’na rakipleri karşısında Allah’tan güç kuvvet dileyerek salondan ayrıldı.


Genç Sporcularımız Gururumuz
Belediye Başkan Adayı Ali Kemal SOFU kapalı spor salonunda Hendek Belediyesi Karate Spor Kulübünün Sporcuları ile antrenman sonrası buluştu. Alanlarında Türkiye 1.si olan Büşra TOSUN ve Ömer Faruk ATEŞ’i başarılarından dolayı bizzat tebrik etti.  AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar BAYKAL ile genç sporculara hediyelerini taktim ederek,  başarılarının daim olması temennisinde bulundular. Sofu gençlere konuşmasında “Sizler bizim gururumuzsunuz yetenekli gençlerimizi her alanda desteklemek bizim için onurdur. Kendimde bir sporcu olarak spora ve eğitime özellikle destek vereceğiz. İlçemizde sporu, eğitimi ve kültürü ön plana çıkaracağız.” ifadelerini kullandı.


Yapılan müsabakalarda ilçemizin adını duyuran ve bizleri gururlandıran Hendek Muay Thai Maradow Fight Club ve Hendek Belediyesi Karate Kulübüne teşekkür ederiz.
 

Yorumlar (0)
17
parçalı az bulutlu