Hendek'te Bizim Turgut Projelerini anlatıyor

Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu seçim çalışmaları kapsamında dur durak bilmeden çalışmalarına devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu gün boyu çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Hendek Siyaset 20.02.2019, 11:13 20.02.2019, 11:35
Hendek'te Bizim Turgut Projelerini anlatıyor

Kaymakam Orhan Burhan, Cumhuriyet Başsavcısı Sebahattin Erkaya,  İbrahim Baylan (Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü), Tüketici Hakları hakem heyeti, Savcılar, Hakimler ve adliye personeli, Nüfus müdürü Turgay Azın, ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çuhadar, İlçe tarım müdürü Erhan Sunman, İlçe seçim müdürü Ejder Soylu ve Seçim hakimi Çağatay Akalın makamlarında ziyaret etti. Babaoğlu Keyifli sohbet ve misafirperverlikleri için canı gönülden şükranlarımı sunuyorum dedi.

Babaoğlu Avcılar ve Atıcılar Spor Kulubü ve Derneğini ziyaret etti 


Gündüz ziyaretlerin ardından Hendek Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü ve Derneği Başkanı Yavuz Korkmaz, Yönetim Kurulu Üyelerini ve kulüp üyelerini ziyaret etti.Avcılar derneği ziyaretinde Babaoğlu “Avcılar Derneğimizde aynı şekilde 1480 tane üyesi var böyle kalabalık güzide bir topluluğa yakışan bir alan yapmak istiyoruz. Bu alan Trap atışlarının rahatlıkla yapılabileceği, oraya gelen misafirlerin ağırlanabileceği alanlar sosyal tesis yapılacak güzel bir Trap alanı. Hendeğimizde hepimizin yapısı belli bizler tüfekle yada silahla ateş etmesini seven insanlarız. Bunu kimse gizleyemez maalesef, sevinçlerimizi de bu şeklide yaşıyoruz ve toplumda bundan dolayı bir çok yaralanma, ölüm gibi hadiselerle biliyoruz. Bunlarında önüne geçmek bende dahil bu insanların bir nebzede olsa bu heveslerini kırabileceği kapalı tüfekle yada tabancayla atış yapabilecek alan yapacağız. Bunun projesi hazır, yeri de hazır sadece nasip olursa kısa vadeli projelerimizden birisidir projelerimizi kısa, orta ve uzun vadeli olarak üçe ayırdık. Bu proje kısa vadede yapmaya planladığımız, yapacağımız ilk icraatların başında geliyor.

Babaoğlu sözlerine şu ifadelerle devam etti “Seçimlerde de aynı yolu izledik adaylarımız hiç birisi hakkında kötü bir şey konuşmuyoruz. Eleştirecek bir şeylerimiz olabilir. Hizmetlerle alakalı mevcut iktidarı hizmetleri eleştirdiklerimiz bir dünya şey var onları eleştiriyoruz. Geçmiş dönem belediye başkanlığı yapmış bu memlekette hizmet etmiş herkese hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyoruz ve görevleri süresince hizmetlerine saygı duyuyoruz. Eksiklerini biliyoruz, yanlışlarını biliyoruz kendimizi bu eksikleri, bu yanlışlıkları nasıl doldururuz, nasıl kapatırız onların hesaplarını yapıyoruz. Hiç kimseyle düşman değiliz, sadece rakibiz 40 gün sonra seçimin biteceğinin farkındayız yine çarşıda, pazarda, cenazede, düğünde beraber bir arada geleceğimizin de bilincinde hareket ediyoruz” dedi.
 

Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu