Hendek'te Başkanlığı Sizlerle Birlikte Kazandık

Büyük Birlik Partisi Kadın Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hendek Siyaset 16.04.2019, 11:22 16.04.2019, 11:28
Hendek'te Başkanlığı Sizlerle Birlikte Kazandık

Sizlerle Birlikte Başardık... Büyük Birlik Partisi Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Gürbüz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Başkan Gürbüz ve yönetimi, Başkan Babaoğlu’na hediye takdim etti.

Hep birlikte hedefe ulaştık

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Babaoğlu “ Bizler buraya sizlerin çalışmalarıyla geldik. Bu bir ekip çalışmasıydı ve bu ekip büyük bir başarıya imza attı. Kadınıyla, genciyle, yaşlısıyla biraraya geldik. Ortak hedef belirledik ve o ortak hedefle çalışmayı başardık. Bizlerin oluşturduğu güven ve sevgiyi ortaya koyduk ve hepimizin aynı hedefe çalışmasını sağladık. Bu ekibin en büyük başarısı, birlikte çalışmayı başarmaktır. Birlikte çalışmayı başardıktan sonra başarı kaçınılmaz olur. Bu ekibin dışında tanımadığımız birçok insan çalışma yaptı ve bizlerin başarılarına katkıları oldu. Hep birlikte hedefe ulaştık ve birlikte başardık “ diyerek, özverili çalışmalarından ve hediyelerinden dolayı herkese teşekkür etti. 

Kaynak: Haber : Hendek Belediyesi Basın Şube Müdürlüğü
Yorumlar (0)
13
açık