Hendek Belediyesi Cumhur İttifakı meclis üyeleri mazbatalarını aldı…  

Tüm ülkemiz de oldu günü ,  seçim sonuçları kesinleşen ve oy oranlarına göre belirlenen Meclis üyeleri mazbatalarını almaya başladı. İlçemiz Hendek’te Adalet ve Kalkınma Partisi ile Milliyetçi Hareket Partisinin birlikte yürütmüş oldukları Cumhur İttifakı Seçim çalışmaları sonucunda belediye meclis üyeleri belirlendi. 

Hendek Siyaset 04.04.2019, 16:23 05.04.2019, 00:05
Hendek Belediyesi Cumhur İttifakı meclis üyeleri mazbatalarını aldı…  

31 Mart yerel seçimlerini geride bıraktığımız Bugün Hendek Kaymakamlık yerleşkesinde yer alan Hendek İlçe Seçim kuruluna gelen, Parti yöneticileri ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte mazbatalarını alarak bir hatıra fotoğrafı çektirdiler. 
 
Mazbata törenine Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu, Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Av. Hasan Serdar Baykal, Kadın Kollaır Başkanı Bedia Yılkın, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Burhan Namlı , Ak Parti Hendek Gençlik Kolları Başkanı Fadıl Fide ve Cumhur İttifakı Hendek Belediye Meclis üyeleri katıldı.


Hendek Ak Parti İlçe Teşkilatı mazbata töreni sonrasında şöyle bir mesaja yer verdi ;  “Cumhur İttifakı Hendek Belediye Meclis Üyelerimiz Mazbatalarını aldılar. Hayırlı Olsun.” 


 

Yorumlar (2)
levent 3 yıl önce
maşAllah çok mutlu görünüyorlar. özellikle ali kemal sofu
Vatandaş 3 yıl önce
MaasAllah Gençlik kolları başkanının ağzı kulaklarına varmış.Basarilarinin devamını dilerim.
19
açık