banner195


banner194

Babaoğlu 2. OSB ve Kooperatiflere ziyaretlerde bulundu

Büyük Birlik Partisi Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu; bugünkü programında 2. Organize Sanayi ve Taşıyıcılar Kooperatiflerini ziyaret etti.

Babaoğlu 2. OSB ve Kooperatiflere ziyaretlerde bulundu
banner180

Babaoğlu; 2. OSB Müdürü Hıdır Erkoçak, 2. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Bodur, 2. OSB Müteşebbisler Derneği Başkanı Şeref Karakaya ile ayrı ayrı görüştü. 2. OSB ile ilgili sorunlar ve gündeme dair görüş alışverişinde bulundular. Babaoğlu: “2. OSB Hendek ilçemiz için bir avantajdır. Bu avantajı gerek istihdam gerekse burada bulunan Ulusal ya da Uluslararası firmalar vasıtasıyla Hendek’imizin adının duyulması anlamında çok önemli olduğunu belirtti. Organize Sanayi Yöneticilerimize samimi sohbetleri için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi. 

Organize Sanayi ziyaretinden sonra; SS. 14 Nolu Hentır Tırcılar Kooperatifi Başkanı Engin Varlıca ve Kooperatif üyeleri, SS. 14 Nolu Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Hasan Ayar ve Kooperatif üyeleri, , SS. 79 Nolu Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Abdullah Uzun ve Kooperatif üyeleri, SS. 105 Nolu Akova Tırcılar Kooperatifi Başkanı Fahrettin Parlak ve Kooperatif üyeleri ile de ayrı ayrı görüştü. Samimi sohbetleri ve desteklerinden dolayı ayrı ayrı teşekkürlerini de iletti.


Babaoğlu: “Kurumsallaşmış ve yüksek potansiyellere ulaşmış kooperatiflerimiz Hendek’in ve Organize Sanayiimizin Lojistik anlamda yükünü kaldırmaktadır. Bu açıdan kooperatiflerimize sahip çıkmalı ve destek olmalıyız.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER