İlçemiz Hendek’te yer alan ve yüzyıllardır düzenlenen Mevlid ve Hacet Bayramı Etkinliği haftasonu Hendek Şeyhler Mahallesindeki Türbe Alanında okunan Mevlid’i şerifle gerçekleştirildi.

Hendek Şeyhler Mahallesi Halkının geleneksel olarak düzenlediği 721 inci Şeyh İzzettin İsmail Hz. Türbesi Mevlid ve Hacet Bayramı Etkinliği gerçekleştirildi. 

Hendek Şeyhler Mevlid ve Hacet Bayramı Etkinliği düzenlendi… 
Hendek Muhtarlar Derneği Yönetimi Kurulu Üyesi ve Şeyhler Mahallesi Muhtarı Hakkı ÇALIK programa katılanlara Köyü ve Derneği adına şöyle teşekkür etti.
 Hendek Şeyhler Mevlid ve Hacet Bayramı Etkinliği düzenlendi…Hendek Şeyhler Mevlid ve Hacet Bayramı Etkinliği düzenlendi…Hendek Şeyhler Mevlid ve Hacet Bayramı Etkinliği düzenlendi…

Hendek Gölyayla'da Uzun Süredir Alınmayan çöpler çevreye saçılıyor... Hendek Gölyayla'da Uzun Süredir Alınmayan çöpler çevreye saçılıyor...

‘Düzenlenen programın gerçekleşmesinde maddi ve manevi katkı sağlayan bütün herkesten Allah razı olsun. Programa katılım sağlayarak yapılan dualara ortak olan Programın gerçekleşmesinde bizleri ziyadesiyle memnun eden herkese teşekkür ediyorum…’ dedi. 
Hendek Şeyhler Mevlid ve Hacet Bayramı Etkinliği düzenlendi… 

Gerçekleştirilen programda, okunan Mevlidi şerifin ardından ikramlarda bulunması ile program son buldu.