Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ve AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal; Hendek Küçük Sanayi sitesinde esnafla buluştu. 

TALEPLER VE ÇALIŞMALAR KONUŞULDU

Cuma namazı öncesinde sanayiye giden Başkan Babaoğlu ve Cumhur İttifakının ilçe başkanları önce S.S. Hendek Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Sedat Demirel ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ettiler. Ardından kılınan Cuma namazı sonrasında heyet esnafı turladı. Burada esnafın sorunlarını dinleyen Cumhur İttifakı heyeti, istek ve beklentilerini tek tek not aldı. S.S. Hendek Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Sedat Demirel ile birlikte gerçekleşen gezilerde esnafla çay sohbeti yapılırken, sanayi sitesinin sorunları ve yapılan çalışmalar değerlendirildi.  

Hendek Sanayi Sitesindeki "Sorunlar ve yapılan çalışmaları" değerlendirdiler...

KOOPERATİF BAŞKANI: ESNAFIMIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

S.S. Hendek Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Sedat Demirel, Başkan Turgut Babaoğlu ve Cumhur İttifakının ilçe başkanlarına ziyaret nedeniyle teşekkür ederken, “Esnafımızla her zaman iç içe olmanız bizleri çok mutlu ediyor. Sanayi sitemizle alakalı olarak belediyemizle ortaklaşa yürüttüğümüz çalışmalarda büyük mesafeler kat ettik. Sağ olsun Başkanımız bizleri kırmıyor. Yapılacak işler var mı elbet var. Zamanla bunlar halledilecek. Biz burada esnafımız adına mücadele ediyoruz. Esnafımızın evine ekmek götürmekten başka bir düşüncesi yok. Bizimde görevimiz bu esnafımızın çalışmalarını kolaylaştırmaktır” dedi.

CUMHUR İTTİFAKI İLÇE BAŞKANLARI 

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal ise, Cumhur İttifakının bu milletin umudu ve geleceği olduğunu ifade ederek, “ Esnafımızla, vatandaşlarımızla sık sık bir araya geliyoruz. Talepleri alıyor, çözüm için hep birlikte mücadele ediyoruz. Sizler için daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Durmak yok” derken MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ise, “ Sürekli sahada aziz hemşerilerimizi dinliyor, çalışmalarımızı anlatıyoruz. Vatandaşlarımızla aramızda güzel bir gönül bağı var. Kardeşlik hukuku içinde güzel şehrimiz için, bu ülke çalışıyoruz. Aziz Milletimizin yanında olacağız, bir olacağız, diri olacağız. Esnafımızın tüm sıkıntılarını biliyoruz. İnşallah bunları kısa sürede aşacağız, tüm zorlukları geride bırakacağız. Sanayi esnafıyla ve tüm esnaflarımızla buluşmalarımız devam edecek” diye konuştu. 

Hendek Sanayi Sitesindeki "Sorunlar ve yapılan çalışmaları" değerlendirdiler...

BAŞKAN BABAOĞLU: HER DAİM YANINIZDAYIZ 

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ise esnafın bu ülkenin dinamosunu olduğunu anlatarak, “ Esnaf ve Sanatkarlarımız ülkemiz ekonomisinin can damarıdır. Her zaman ifade ettiğim bir söylem var. Esnaf kendi nam ve hesabına çalışıyor, istihdam yaratıyor, vergi ödüyor, ailesine bakıyor. Esnafımızın bu nedenle her daim ayakta kalabilmesi adına güçlü şekilde desteklenmesi gerekiyor. Devletimizde zaten bu nokta sürekli düzenlemeler yaparak destekleri arttırıyor. Sanayi sitemizde esnafımızdan gelen talepler ve bizim yaptığımız tespitler noktasında bazı çalışmalar yaptık. Şu Ana kadar 12 bin metrekare kilitli parke yaptık, alternatif yol açarak, alt yapı hatları inşa ettik. Yapmaya devam edeceğiz. Burada ustalarımız kaliteli işçilikleriyle bölgeye hitap ediyor. Şartların her gün iyileştirilmesi gerekiyor, bizde bu konuda çalışıyoruz. Ne sorun varsa çözülecek, esnafımız asla burada yalnız bırakılmayacaktır. Kooperatif başkanımız Sedat kardeşim yoğun bir şekilde çalışıyor, sürekli irtibat halindeyiz. Sağ olsun sanayi adına istişareyi hiç bırakmıyor. En güçlü şekilde sanayimizin ve tüm Hendek esnafımızın yanındayız. Kayıtsız şartsız esnaf ve sanatkarlarımızın hizmetindeyiz” dedi.
Haber : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi