HENDEK BELEDİYESİNDEN BİR SAĞLIK YATIRIMI DAHA

Hendek Belediyesi, Rasimpaşa mahallesine önemli bir sağlık yatırımı gerçekleştirdi. 4 nolu 112 Acil Sağlık İstasyonu ve Rasimpaşa Park Projesi inşaatı başladı. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Belediye olarak sağlık konusunda önemli projelere imza atmaya devam ediyoruz” dedi.

Hendek Rasımpaşa mahallesine 4 nolu 112 merkezi inşa edilecek…

4 NOLU 112 ACİL İSTASYONU

Hendek Belediyesi, yeni bir sağlık yatırımına daha imza atıyor. Proje hakkında bilgiler veren Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Hendek’in nüfusundaki artışa bağlı olarak 2 olan 112 acil yardım istasyon sayısının Sağlık Bakanlığı onayıyla Sakarya Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 3’e çıkarıldığını duyurmuş ve 3nolu 112 acil yardım istasyonunu Hendek’imize kazandırmıştık. Sağlık konusunda önemli projelere imza atmaya devam ediyoruz. 4’ncü acil yardım istasyonunun ivedilikle Hendek’e kazandırılması adına bina yapımını üstlendiği ve inşaat çalışmalarına başladık” dedi.  

Hendek Rasımpaşa mahallesine 4 nolu 112 merkezi inşa edilecek…

ÇOCUK OYUN GRUPLARI VE MUHTARLIK BİNASI

Acil sağlık istasyonun temelinin atıldığını ve çalışmaların hızla devam ettiğini anlatan Başkan Babaoğlu, “112 Acil Sağlık İstasyonu ve Rasimpaşa Park Projesi inşaatı çalışmaları başladı. 4 bin metrekare alana yapılacak olan projede 1 adet muhtarlık/toplantı salonu binası, çocuk oyun parkı, voleybol sahası, mini futbol sahası ve 112 acil sağlık istasyonu bulunacak. Yeni projemizin Hendek’imize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. ‘

Hendek Rasımpaşa mahallesine 4 nolu 112 merkezi inşa edilecek…

Haber  : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Basın Bülteni

Editör: Hendek Haber