Her Ramazan olduğu gibi bu ramazanda Belediye Muammer Sencer Caddesi yanında bulunan açık otopark’a ramazan çarşısı adı altında bir bölüm oluşturmaya hazırlanıyor. Hazırlanacak olan pazar yeri için ön kayıtların başlandığı şöyle duyuruldu. 


‘’RAMAZAN ÇARŞISI İÇİN DÜKKANLAR KİRADA

Hendek Belediyesi, Muammer Sencer Caddesi ( Belediye önünde) kurulacak olan Ramazan Çarşısında dükkan kiralamak isteyenlerin 20 Mart 2023 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Hendek Belediyesi Ek Hizmet Binasında bulunan Emlak ve İstimlak Müdürlüğüne başvurabileceğini duyurdu.

RAMAZAN ÇARŞISI

Ramazan Ayına sayılı günler kala, Hendek Belediyesinin 11 ayın sultanı ramazan ayının hazırlıkları hızla devam ediyor. Hendek Belediyesinin ramazan ayına özel etkinlikleri kapsamında geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Belediye Ana Hizmet Binası önünde bulunan Muammer Sencer Caddesinde (Otopark önü) Ramazan Çarşısı kurulacak. Hendek Belediyesi tarafından kurulacak Ramazan Çarşısında kent estetiğine uygun 20 adet dükkan yer alacak.  Bu dükkânlar Ramazan ayı boyunca açık kalacak ve her yıl olduğu gibi binlerce Hendeklinin özellikle iftar sonrasında akın ettiği güzel bir nokta haline gelecek.

20 MART SON GÜN

Ramazan Çarşısı ile ilgili Hendek Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğünden önemli bir duyuru yapıldı. Çarşıda dükkan kiralamak isteyenler için başvuru süresinin 13 Mart 2023 Pazartesi günü itibariyle başladığı açıklanırken, “Ramazan ayı boyunca açık kalacak olan Ramazan Çarşısında dükkan kiralamak isteyenlerin 20 Mart 2023 Pazartesi günü mesai bitimine kadar; kimlik fotokopileri ve faaliyet alanlarını belirten dilekçe ile birlikte Emlak ve İstimlak Müdürlüğüne başvuru yapmaları gerekmektedir. Ayrıca kiralama ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak isteyenlerin “444 54 03” numaralı Çağrı Merkezini arayarak ya da Emlak ve İstimlak Müdürlüğüne bizzat gelmeleri gerekmektedir” denildi.‘’

Haber : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi