Her yıl olduğu gibi bu yılda Hendek Açık Otoparkının Muammer Sencer Caddesine Bakan Alanında kurulan seyyar çarşı, iftar ardından ilçedeki vatandaşlar tarafından ziyaret edilmeye başlandı. Kurulan Çarşıyla ilgili olarak Belediye basın birimi bir bülten yayınladı. Bültende şu bilgilere yer verildi. 

RAMAZAN ÇARŞISINA YOĞUN İLGİ 

Hendek Belediyesi tarafından Muammer Sencer Caddesi ( Belediye önünde) kurulan geleneksel Ramazan Çarşısı vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

Hendek Ramazan Çarşısı faaliyete başladı.

MANEVİYAT VE HUZUR 

Hendek Belediyesi tarafından Ramazan etkinlikleri kapsamında açılan Hendek Ramazan Çarşısı, vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Aileler standları gezip, asırlık çınar ağaçlarının altında çaylarını içiyor.  Çay ocağının gelirinin depremzedelere bağışlayacak olması vatandaşların beğenisini toplarken, iftar sonrası cadde Ramazan maneviyatının yoğun yaşandığı noktalardan biri haline geldi. 

BAŞKAN BABAOĞLU DAVET ETTİ

Deprem nedeniyle herhangi eğlenceli etkinliğin yapılmayacağı bu yılki geleneksel olarak Ramazan Çarşısı hakkında kısa bir bilgi veren Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “ Kurmuş olduğumuz Ramazan Çarşımız vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi görmesi bizi mutlu ediyor. Huzur, muhabbet, kardeşlik...Herkesi iftar sonrası Ramazan Çarşımıza bekliyoruz.Hemşehrilerimizin Ramazan ayını bir kez daha tebrik ediyorum" dedi.”

Haber : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi