Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Hendek Meslek Yüksekokulu'nda uzun yıllar boyunca özveriyle hizmet veren Öğretim Görevlisi Mehmet Akif Yener için duygusal bir veda programı düzenlendi.

Ramazan ayı dolayısıyla düzenlenen iftar organizasyonu eşliğinde gerçekleştirilen veda programına, Hendek MYO'nun akademik ve idari personeli büyük bir katılım gösterdi. İftarın ardından, Hendek MYO Müdürü Doç. Dr. Ali Erduman ve Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Nihat Kurt, emekliye ayrılan Yener'e teşekkürlerini ve minnettarlıklarını sunmak amacıyla bir plaket ve hediye takdim etti.

Hendek MYO'da Mehmet Akif Yener'e Veda Programı düzenlendi

Müdür Erduman, konuşmasında Yener'in kuruma uzun yıllar boyunca verdiği değerli hizmetler ve öğrencilere sağladığı katkılardan dolayı şükranlarını ifade ederken, emekliye ayrılmasının ardından yaşamında başarılar ve mutluluklar diledi. Katılımcılar, Yener'in emekliliğiyle birlikte bir dönemin sona erdiğini belirterek, onun kurumdaki mirasının her zaman hatırlanacağını vurguladılar.

Hendek MYO'da geçirdiği yıllar boyunca sevgi ve saygıyla anılan Mehmet Akif Yener, emeklilik hayatında da yeni başarılarla dolu bir döneme adım atmış oldu. Kurum, onun anısını ve katkılarını daima yaşatacak.

Editör: Hendek Haber