Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla gerçekleşen, 'Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' programına katılan muhtarlara teşekkür ziyaretinde bulundu. 

Hendek Muhtarlar Derneğine teşekkür ziyaretinde bulundular…

BURHAN NAMLI: HENDEK FARKLI

Başkan Babaoğlu ve Başkan Namlı, teşekkür ziyareti kapsamında Tüm Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Yağlı ve Muhtarların misafiri oldu. Dernek binasında gerçekleşen buluşmada konuşan Başkan Burhan Namlı, “Uludere Sosyal Tesislerinde MHP Genel Başkan Yardımcımız Fethi Yıldız, MHP Grup Başkan Vekilimiz Muhammed Levent Bülbül, MHP MYK üyelerimiz Nur Tuğba Aktay ve Bülent Maşaoğlu’nun konuşmacı olduğu programa katılımlarınız bizim için çok anlamlıdır. Muhtarlarımız yoğun bir şekilde bu programa katıldılar. Davetimize icabet etmeniz nedeniyle her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 

Hendek Muhtarlar Derneğine teşekkür ziyaretinde bulundular…

Hendek her anlamda güçlü ve her alanda birlikteliğini göstermesiyle farkını ortaya koyuyor. Hepimize daha güzel, daha yaşanabilir bir Hendek ve ülke için mücadele ediyoruz. Daha güzel yarınlara birlikte erişeceğiz. Belediye başkanımızla, teşkilatımızla, Büyükşehir Belediyemizle, milletvekillerimiz ve hükümetimizle hülasa Cumhur İttifakının gücüyle aziz milletimize hizmet etmeye çalışıyoruz. Katkılarınız için bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu. 

TURGUT BABAOĞLU: TOPYEKÜN SAHADAYIZ 

Dernek Başkanı Kadir Yağlı ise, İlçe Başkanı Burhan Namlı ve Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na nazik düşünceleri nedeniyle tüm muhtarlar adına teşekkür etti. Son olarak konuşan ve muhtarların önemine değinen Başkan Turgut Babaoğlu ise, “Muhtarlarımız bizim en önemli çalışma paydaşlarımız arasında yer almaktadır. Mahallelilerimizin en güçlü hizmetlerle buluşması adına kenetlenmiş bir şekilde çalışıyoruz. Eksiklerimizin, yapılacak olanları konuşarak çözüm yolu buluyoruz. Kimseyi ötekileştirmeden, ayrım yapmadan hizmet ediyoruz. Görev süremiz içinde ona buna kızıp mahalleye hizmet götürmemek diye bir yola başvurmadım, başvurmamda. Anlayışımızın temelinde aziz Hendek halkına hizmet etmek var. Biz biriz beraberiz. 

Hendek Muhtarlar Derneğine teşekkür ziyaretinde bulundular…

Eserlerle, sorunları çöze çöze yolumuza devam ediyoruz. Hiç bir bahaneyi kabul etmiyor, bahane üretmiyor, hizmet üretiyoruz. Tüm ekiplerimiz sahada canla başla mücadele eden bir Hendek var. Burada muhtarlarımızın bizlere verdiği destek çok önemli. Mahallenin sorunlarını hızlıca çözmek adına sürekli irtibat halindeyiz. Belediyemizle, muhtarlarımız sahadayız, durmadan çalışıyoruz. Hepimizin ortak paydası Hendektir. Benim işim gücüm Hendek. Her bir muhtarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Daha çok güzel eserleri el ele vererek hayata geçireceğiz” dedi.

GÜNÜN ANISINA ÇİÇEK TAKDİMİ

Konuşmaların ardından Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı tarafından Dernek Başkanı Kadir Yağlı’ya günün anısına ve tüm muhtarlar adına çiçek takdim edildi.