KURTKÖY SICAK ASFALTLA BULUŞUYOR 

Kurtköy mahalle merkezinde bulunan ve daha öncesinde Hendek Belediyesi tarafından çevre düzenlemeleri, kaldırım çalışmaları ve otopark çalışmalarının tamamlandığı cadde ve sokaklar Hendek Belediyesinin Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile yaptığı protokol neticesinde asfalt ile buluşuyor.

Hendek Kurtköy’e Büyükşehir den Sıcak Asfalt Çalışması

KURTKÖY’DE ASFALT ÇALIŞMALARINA GEÇİLDİ

Kurtköy İş Merkezleri ve Pazaryeri çevresindeki altyapı ve üst yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfaltlama çalışmalarına geçildi. Hendek Belediyesinin Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile yapmış olduğu protokol neticesinde devam eden çalışmaları ile Kurtköy yeni yüzüne kavuşuyor. Altyapının tamamlandığı bölgelerde asfaltlama çalışmaları ile üst yapı da sağlam hale getirilerek vatandaşların hizmetine sunuluyor.

Hendek Kurtköy’e Büyükşehir den Sıcak Asfalt Çalışması

HİZMET SEFERBERLİĞİ ARTARAK DEVAM EDECEK

Hendek Belediyesinden yapılan açıklamada; “ 91 Mahallemizde hizmet seferberliğimiz devam ediyor. Ekiplerimizin yoğun çalışmaları doğrultusunda program dahilinde mahalle mahalle çalışmalarımız sürüyor. Kurtköy Mahalle Merkezinde ekiplerimizin daha önce tamamlamış olduğu altyapı çalışmaları, çevre düzenlemeleri ve kilit parke kaldırım çalışmalarının ardından asfaltlama çalışmaları da tüm hızıyla sürüyor. Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile yapılan iş protokolü kapsamında Kurtköy mahalle merkezindeki cadde ve sokaklar sıcak asfalt ile buluşuyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Kurtköy Merkezi modern bir görünüme kavuşacak” denildi.

Hendek Kurtköy’e Büyükşehir den Sıcak Asfalt Çalışması

MUHTAR VE MAHALLELİ ÇALIŞMALARDAN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ

Büyükşehir Belediyesine, Hendek Belediyesine ve Başkan Babaoğlu’na çalışmalarından dolayı teşekkür eden Kurtköy Mahalle Muhtarı Osman Şimşek ve mahalleli, “Başkanımız sağ olsun hizmet noktasında isteklerimizi yerine getirmeye devam ediyor. Mahallemize gelerek ihtiyacımızın olup olmadığını her zaman sordu. Kendisine mahallemizde yaşadığımız sorunları dile getirdik. Talebimizi anında dikkate alarak çalışmalara başladı. Aynı şekilde meclis üyemiz Sn. Resul Küçük’ün de destekleri yadsınamaz kendisine özverisi ve azmi adına müteşekkiriz. Mahallemizde yapılan asfaltlama ve çevre düzenlemesi gerçekleştiren Başkanımız Sn. Turgut Babaoğlu’na ve ekibine de mahallemiz adına teşekkür ediyoruz. " diye konuştu.

Haber: Hendek Belediyesi Halkla İlişkiler ve Basın Birimi