HENDEK BELEDİYESİ KARATE TAKIMI SPORCULARI TERFİ ETTİ

Hendek Belediyesi Karate takımı sporcuları 2022 Yılı Ekim ayı kuşak terfi sınavında başarılı olarak bir üst kuşağa terfi etmenin sevincini yaşadılar.

Hendek Karate Takımı Sporcularına Terfi Töreni Yapıldı

YENİ ŞAMPİYONLAR YETİŞİYOR

Hendek Belediyesi Karate takımı sporcuları göz doldurmaya devam ediyor. 2022 Yılı Ekim ayı kuşak terfi sınavında heyecan ve mutlulukları gözlerinden okunan Hendek Belediyesi Karate Takımı Sporcuları bir üst kuşağa terfi edebilmek için ter döktü. 120 sporcunun mücadele ettiği kuşak terfi sınavında sporcular sınav komisyonunda görevli hocalarının sorduğu soruları ve hareketleri başarı ile yaparak onları izleyen aileleri ve izleyicilerden bol bol alkış aldılar. Toplamda 120 sporcunun terfi ettiği sınav renkli görüntülerle tamamlandı.

Hendek Karate Takımı Sporcularına Terfi Töreni Yapıldı

BABAOĞLU: TEBRİKLER ÇOCUKLAR

Terfi eden sporcuları ziyaret ederek tebrik eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Yeni şampiyonlarımızın yetişmesi adına bu terfiler çok önemli. Sporcularımızın azimle çalışmaları ve bu çalışmalarının karşılığını başarılı bir şekilde almaları bizleri mutlu ediyor. Gençlerimizi spora özendirmek ve sağlıklı bir nesil yetiştirmek için uğraşıyoruz. Bu süreçte evlatlarının spor içinde kalması için büyük fedakârlık gösteren velilerimize ve kıymetli hocalarımızın emeklerini boşa çıkartmayarak başarılı olan sporcularımızı kutluyorum. Her zaman sporun ve sporcunun yanındayız. Büyük küçük demeden herkesin sporla ilgilenmeleri ve sporu bir yaşam biçimi haline getirmeleri için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Hendek Karate Takımı Sporcularına Terfi Töreni Yapıldı

TERFİLER ŞU ŞEKİLDE;

25 Sporcu Beyaz kuşaktan ➡     Sarı kuşağa
25 Sporcu Sarı kuşaktan ➡    Turuncu kuşağa
25 Sporcu Turuncu kuşaktan ➡    Yeşil Kuşağa,
25 Sporcu Yeşil Kuşaktan➡     Mavi Kuşağa, 
20 Sporcu Kahverengi 3 kyu ➡    Kahverengi 2 Kyu terfi etmiştir.

Haber : Hendek Belediyesi BAsın ve Halkla İlişkiler Basın Bülteni