İlçemiz Hendek de meydana gelen iş kazası ve trafik kazası sonucu taksirli yaralanma olaylarını içeren, Jandarma - Polis ekiplerinin kayda aldığı güncel asayiş olaylarını sizler için derledik .

İlçemiz Hendek de meydana gelen iş kazası ve trafik kazası sonucu taksirli yaralanma olaylarını içeren, Jandarma - Polis ekiplerinin kayda aldığı güncel asayiş olaylarını sizler için derledik . 

İŞ KAZASI

Hendek - Kargalıhanbaba Mahallesinde, 09 Nisan 2021 Cuma günü saat 14:00 sıralarında, A. İsimli iş yerinde çalışan R.K.(1999’d.lu/E) çalıştığı esnada sol gözüne toz gelmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.

İŞ KAZASI ( 2 OLAY)

Hendek İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk sahasında, 10 Nisan 2021 Cumartesi günü değişik saatlerde farklı işyerinde çalışan (2) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yararlanmışlardır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.

İŞ KAZASI ( 3 OLAY )

Hendek de kayda geçen kayıp şahıs ve taksirli yaralanma olayları… Hendek de kayda geçen kayıp şahıs ve taksirli yaralanma olayları…

Hendek - Kargalıhanbaba Mahallesinde, 11 Nisan 2021 Pazar günü değişik saatlerde, çeşitli işyerlerinde çalışan (3) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.

TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA ( JANDARMA TRAFİK )

Hendek - Karadere Mahallesinde, 09 Nisan 2021 Cuma günü saat 17:00 sıralarında, E.L.(1993’d.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halinde iken direksiyon hâkimiyetini kaybederek F.İ.(1991’d.lu/E) yönetimindeki araca çarpması sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.

TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA ( POLİS TRAFİK )

Hendek - Hicriye Mahallesinde, 10 Nisan 2021 Cumartesi günü saat 16:00 sıralarında, A.K.(1970’d.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halinde iken direksiyon hâkimiyetini kaybederek B.M.(1983’d.lu/E) yönetimindeki motosikleti sıkıştırması sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.